Naujienos

"RENKUOSI MOKYTI" - 10 metų draugaujame

Birželio 16 d. tradiciškai sudalyvavome mūsų draugų  "RENKUOSI MOKYTI" šventėje Kotrynos bažnyčioje. Išlydėjome septintąją ir pasitikome devintają nuostabių jaunųjų mokytojų kartą.
Jau dešimt metų esame šios iniciatyvos draugai ir partneriai.  Labai didžiuojamės, kad padedame atrasti ir parengti mokytojus, kurie savo darbą gali apibūdinti žodžiais - "kiekviena diena yra kelionė į vaiko širdį" .

Renginio akimirkos
 

Mokymai lietuviams iš 26 pasaulio šalių

Entuziastingi ir kūrybingi tautiečiai iš 26 pasaulio šalių  plius PRIMUM ESSE konsultantų komanda  lygu abipusiai įdomi, jaudinanti ir praturtinanti mokymosi patirtis :).
2018 m. vasario 28 - kovo 3 dienomis daugiau nei 50 užsienio lietuvių sudalyvavo projekto "Lyderių laikas" renginiuose - Nacionaliniame švietimo lyderystės forume ir intensyviuose mokymuose, kurie buvo patikėti PRIMUM ESSE komandai.
 

Plačiau...

SVV konferencija Business tools

Vasario 28 d. Vilniuje vyks konferencija "Business tools", skirta smulkaus ir vidutinio verslo vystymui. Mūsų kolegė Rūta Gudmonaitė joje dalinsis savo įžvalgomis  apie darbuotojų įgalinimą. Kas tai ir kodėl svarbu kiekvienai įmonei? Apie tai Rūta pasakoja vaizdo įraše

ICMCI standartus atitinkanti mokymo programa konsultantams

Lietuvos vadybos konsultantų asociacija (LVKA) vėl kviečia kolegas į Vadybos konsultantų mokymo programą, atitinakančią ICMCI standartus. Programos dėstytojai - profesionalūs vadybos konsultantai iš ilgametę patirtį turinčių įmonių (Ekonominės konsultacijos ir tyrimai, OVC consulting, PRIMUM ESSE). Rekomenduojama LVKA nariams, o taip pat - kitiems konsultantams, ketinantiems tapti LVKA nariais ir siekti CMC sertifikavimo ateityje. Plačiau >

 

 

PRIMUM ESSE lektoriai Italijoje

Mūsų kolegos Rūta Gudmonaitė ir Audrius Matiukas lapkričio 11-12 dienomis Romoje pravedė komandinio bendradarbiavimo mokymus  Italijos lietuvių bendruomenės (ILB) nariams.
„Mes visi žinome, ko reikia gražiam sutarimui ir darbui kartu: įsiklausyti, suprasti žmonių skirtingumą, mokėti atsitraukti, pasidalinti atsakomybe, įvykdyti žodį, parodyti iniciatyvą, išsakyti poreikius be kaltinimų, kartais neskubėti, kartais neuždelsti. Bėda, kad jų neatsimename ir nepritaikome laiku“, – Italijos lietuvių naujienų portalui ITLIETUVIAI.IT sakė ilgametis Italijos lietuvių bendruomenės atstovas Romanas Kazakevičius. Plačiau apie renginį - portalo ITLIETUVIAI.IT apžvalgoje.

Nuotraukų autorė Giedrė Zubrickytė.

 

PRIMUM ESSE "VERSLO ŽINIŲ" KONFERENCIJOJE

„Primum Esse“ konsultantė Vaidilutė Žukauskienė kasmetinėje „Verslo Žinių“ organizuojamoje Buhalterių konferencijoje dalinosi įžvalgomis apie tai, kokia šiai dienai darbo rinka, kalbant apie finansų specialistus ir vadovus. Kokią situaciją šiandien mes matome, finansų profesionalų tarpe ieškodami geriausiųjų, ir kas mūsų laukia artimiausioje ateityje.  

Plačiau...

EAPM delegatų asamblėjos įspūdžiai

2017 m. spalio 26 d. mūsų kolegė Solveiga Grudienė, PVPA valdybos narė,  dalyvavo EAPM  (Europos personalo valdymo asociacijos) generalinėje asamblėjoje Paryžiuje. Dalinamės PVPA naujienlaiškio straipsniu, kuriame Solveiga apžvelgia asamblėjos rezultatus.

PRIMUM ESSE HR savaitėje

Rugsėjo 21-25 dienomis Vilniuje ir Kaune įvyko didžiausia Lietuvoje personalo konferencija HR savaitė Lietuva 2017. Mūsų komanda aktyviai sudalyvavo šiame renginyje - moderavome kelių sekcijų darbą, dalinomės patirtimi ir smagiai bendravome su personalo specialistų bendruomene. 

Dalinamės kolegės Rūtos Gudmonaitės pranešimu "Veiklos vertinimo pokalbis: nuo metinio pokalbio į ...", kuriame ji analizavo, kaip didžiosios pasaulio kompanijos transformuoja veiklos vertinimo procesą, ir apžvelgė naujausias tendencijas ir rekomendacijas.
 

Plačiau...

Vadovų mokymai: apie emocinę kompetenciją, nuostatas ir sąmoningumą

Cathy Engelbert, tapusi kompanijos Deloitte generaline direktore 2015 metais, pasiekė ne tik 17,5 bilijonų apyvartos augimą per pirmuosius vadovavimo metus, bet ir rekordinį 94 proc. darbuotojų teigiamos nuomonės reitingą. Didžiausios JAV profesinių paslaugų kompanijos, vienijančios 80 000 profesionalų, vadovė, kalbėdama apie sėkmės kriterijus, akcentuoja gebėjimą bendrauti, telkti komandą ir klausytis žmonių. C. Engelbert puikios lyderystės strategija - "Prioritize people over tasks”. "Jei prioritetas bus žmonės, o ne užduotys, galiausiai turėsi komandą, kuri atneš sprendimus, o ne iššūkius", teigia ši išskirtinė vadovė.

Plačiau...

Naujas puikių projektų etapas

Du puikūs projektai pradeda naują etapą! Mokyklos pasitinka 8-ąją "Renkuosi mokyti" kartą, o "Lyderių laikas" vėl suburia švietimo ateičiai neabejingus žmones pokyčių kūrimui. Nuostabu būti abiejų iniciatyvų dalimi, dalintis savo sukaupta patirtimi ir mokytis patiems :)
 

Plačiau...

Puslapis:     «   1  2  3  4  5   »