Naujienos

Vadovo asmenybė - svarbus (ne)matuojamas veiksnys?

Sėkmingai susitvarkyti su verslo iššūkiais vadovams šiais laikais nėra lengva. Pasak tyrimų, 40-50% naujai priimtų vadovų per pirmus dvejus metus nepateisina lūkesčių ir net 89% pripažįsta neturintys reikiamų kompetencijų ir įgūdžių.  Be to, kalbant apie didžiąsias įmones, tik 27% jų vadovų inicijuoja pertvarkas, o kas antra pertvarka nepasiekia tikslo.  Taigi - kaip rasti vadovus, kurie gebėtų susitvarkyti su itin kompleksiškos ir sparčiai besikeičiančios verslo aplinkos iššūkiais?

 Apie tendencijas vadovų paieškos ir ugdymo srityje - mūsų kolega Valdas Grudė. 

Skaitmeninis gyvenimo būdas: galimybės ir iššūkiai

Vasario 15 d. LVKA ir ISM inovacijų bazė kviečia į renginį „Skaitmeninis gyvenimo būdas: galimybės ir iššūkiai verslui“, kuriame diskutuosime, kaip vienas iš globalių megatrendų – skaitmeninis gyvenimo būdas - keičia mūsų gyvenimą. 

Plačiau...

Mokymai su Lumina Learning Partner Baltic

Kviečiame į darbinius pusryčius, kuriuos organizuojame drauge su Lumina Learning Partner Baltic - „LUMINA SPARK Experience“. Vadovams, personalo profesionalams, koučingo konsultantams, mokymų treneriams. Pirmą kartą Lietuvoje – pažintis su asmenybės pažinimo įrankiu LUMINA SPARK.

Plačiau...

Apie strategiškai svarbią sritį

Jau eilę metų prisidedame prie pažangių šalies švietimo tobulinimo projektų įgyvendinimo. Nuo pat iniciatyvos gimimo esame programos "Renkuosi mokyti" draugai ir rėmėjai, nacionalinio švietimo vadybos tobulinimo projekto "Lyderių laikas" partneriai, bendradarbiaujame su pažangiais švietimiečiais visoje Lietuvoje. Šį kartą - pašnekesys apie Lietuvos švietimą, jo sąsajas su kultūra, jo iššūkius ir galimybes "LRT kultūros" laidoje "Kultmisijos".

Plačiau...

Kviečiame į tarptautinį personalo valdymo renginį Turine

Kokios bus ateities organizacijos ir personalo valdymo uždaviniai jose? Kviečiame susipažinti su naujomis idėjomis, diskutuoti ir dalintis patirtimi personalo valdymo renginyje, kuris vyks Turine, Italijoje 2017-ųjų gegužės 25-27 dienomis.

Plačiau...

Įspūdžiai iš Europos personalo valdymo asociacijos asamblėjos

2016 m. lapkričio 7-8 dienomis mūsų kolegė Solveiga Grudienė dalyvavo Mančesteryje (UK) vykusioje  EAPM (Europos personalo valdymo asociacijos) metinėje delegatų asamblėjoje. Plačiau apie renginį.
 

Naujausi vadovų kompetencijų vertinimo ir ugdymo įrankiai

„Tik 30% aukščiausio lygio vadovų yra tikri, kad turi talentus, reikalingus organizacijos augimui artimiausioje ateityje."  (PWC Trends in Human Capital, 2012)

„Remiantis tyrimais, mažiau nei 2% vadovų yra pasiekę aukščiausią mąstymo brandos lygį ir gali kurti bei plėtoti tvarias organizacijas, atliepiančias ateities poreikius“, – teigia Viljamas Torbertas (William R. Torbert), Bostono ir Harvardo universitetų profesorius, kurio išvystytas Action Inquiry & Global Leadership Profile mąstymo brandos ugdymo modelis yra vadinamas vienu įtakingiausių lyderystės ugdymo srities atradimų.

 

Plačiau...

HR PRO darbo teisės ir personalo konferencija

2016 m. spalio 4 dieną HR PRO konferencijoje HR profesionalams ir įmonių vadovams Solveiga Grudienė skaitė pranešimą „Jeigu mažiau vadovavimo, tai ko tada daugiau?“ 

Plačiau...

PVPA forume - naujausių mokymosi tendencijų pristatymas

2016 m. rugsėjo  21 dieną PVPA forume „Naujausios mokymosi tendencijos – lauktuvės iš Londono“ Solveiga Grudienė skaitė pranešimą apie naujausias mokymosi tendencijas, pristatytas Londone kasmetiniame CIPD renginyje CIPD Learning and Development Show.

Plačiau...

"Ruduo be streso"

Parengėme patirtinę mokymo programą apie tai, kaip, įsibėgėjus naujam darbų sezonui, išlikti pozityviam ir subalansuotam. "Ruduo be streso" - tai praktiškas mindfulness tipo seminaras, skirtas organizacijoms, kurioms rūpi kaip jaučiasi jų žmonės.

Plačiau apie seminarą

Puslapis:     «   1  2  3  4   »