Naujienos

APIE DŽIAUGSMĄ ORGANIZACIJOJE

Ar darbas gali būti smagi vieta? Ar darbas turi būti smagi vieta?
Yra mažiausiai 4 priežastys, kodėl atsakymas yra TAIP :)

Plačiau...

PVPA metinis renginys

"Motivated @work" - atnaujintas ir išplėstas metinis Personalo valdymo profesionalų asociacijos renginys. Džiaugiamės prisidėję prie jo įgyvendinimo - skaitėme pranešimus, moderavome, dalyvavome :)

 

Plačiau...

RUDUO KONFERENCIJOSE

Šį rudenį aktyviai dalinomės savo patirtimi su verslo bendruomene ir personalo profesionalais didžiausiame HR renginyje "HR savaitė", "Verslo žinių" GAZELĖS konferencijose,  PVPA forume apie inovatyvius mokymosi metodus.
 

Plačiau...

"RENKUOSI MOKYTI" - 10 metų draugaujame

Birželio 16 d. tradiciškai sudalyvavome mūsų draugų  "RENKUOSI MOKYTI" šventėje Kotrynos bažnyčioje. Išlydėjome septintąją ir pasitikome devintają nuostabių jaunųjų mokytojų kartą.
Jau dešimt metų esame šios iniciatyvos draugai ir partneriai.  Labai didžiuojamės, kad padedame atrasti ir parengti mokytojus, kurie savo darbą gali apibūdinti žodžiais - "kiekviena diena yra kelionė į vaiko širdį" .

Renginio akimirkos
 

Mokymai lietuviams iš 26 pasaulio šalių

Entuziastingi ir kūrybingi tautiečiai iš 26 pasaulio šalių  plius PRIMUM ESSE konsultantų komanda  lygu abipusiai įdomi, jaudinanti ir praturtinanti mokymosi patirtis :).
2018 m. vasario 28 - kovo 3 dienomis daugiau nei 50 užsienio lietuvių sudalyvavo projekto "Lyderių laikas" renginiuose - Nacionaliniame švietimo lyderystės forume ir intensyviuose mokymuose, kurie buvo patikėti PRIMUM ESSE komandai.
 

Plačiau...

SVV konferencija Business tools

Vasario 28 d. Vilniuje vyks konferencija "Business tools", skirta smulkaus ir vidutinio verslo vystymui. Mūsų kolegė Rūta Gudmonaitė joje dalinsis savo įžvalgomis  apie darbuotojų įgalinimą. Kas tai ir kodėl svarbu kiekvienai įmonei? Apie tai Rūta pasakoja vaizdo įraše

ICMCI standartus atitinkanti mokymo programa konsultantams

Lietuvos vadybos konsultantų asociacija (LVKA) vėl kviečia kolegas į Vadybos konsultantų mokymo programą, atitinakančią ICMCI standartus. Programos dėstytojai - profesionalūs vadybos konsultantai iš ilgametę patirtį turinčių įmonių (Ekonominės konsultacijos ir tyrimai, OVC consulting, PRIMUM ESSE). Rekomenduojama LVKA nariams, o taip pat - kitiems konsultantams, ketinantiems tapti LVKA nariais ir siekti CMC sertifikavimo ateityje. Plačiau >

 

 

PRIMUM ESSE lektoriai Italijoje

Mūsų kolegos Rūta Gudmonaitė ir Audrius Matiukas lapkričio 11-12 dienomis Romoje pravedė komandinio bendradarbiavimo mokymus  Italijos lietuvių bendruomenės (ILB) nariams.
„Mes visi žinome, ko reikia gražiam sutarimui ir darbui kartu: įsiklausyti, suprasti žmonių skirtingumą, mokėti atsitraukti, pasidalinti atsakomybe, įvykdyti žodį, parodyti iniciatyvą, išsakyti poreikius be kaltinimų, kartais neskubėti, kartais neuždelsti. Bėda, kad jų neatsimename ir nepritaikome laiku“, – Italijos lietuvių naujienų portalui ITLIETUVIAI.IT sakė ilgametis Italijos lietuvių bendruomenės atstovas Romanas Kazakevičius. Plačiau apie renginį - portalo ITLIETUVIAI.IT apžvalgoje.

Nuotraukų autorė Giedrė Zubrickytė.

 

PRIMUM ESSE "VERSLO ŽINIŲ" KONFERENCIJOJE

„Primum Esse“ konsultantė Vaidilutė Žukauskienė kasmetinėje „Verslo Žinių“ organizuojamoje Buhalterių konferencijoje dalinosi įžvalgomis apie tai, kokia šiai dienai darbo rinka, kalbant apie finansų specialistus ir vadovus. Kokią situaciją šiandien mes matome, finansų profesionalų tarpe ieškodami geriausiųjų, ir kas mūsų laukia artimiausioje ateityje.  

Plačiau...

EAPM delegatų asamblėjos įspūdžiai

2017 m. spalio 26 d. mūsų kolegė Solveiga Grudienė, PVPA valdybos narė,  dalyvavo EAPM  (Europos personalo valdymo asociacijos) generalinėje asamblėjoje Paryžiuje. Dalinamės PVPA naujienlaiškio straipsniu, kuriame Solveiga apžvelgia asamblėjos rezultatus.

Puslapis:     «   1  2  3  4  5  6   »