Apie mus

Kas mes esame

Kelionę vardu PRIMUM ESSE pradėjome prieš 25 metus. PRIMUM ESSE lotyniškai reiškia „pirmiausia būti“. Ambicinga vardo interpretacija - „būti pirmam“ arba „būti geriausiam“. Nebūtinai didžiausiam, bet svarbu - geriausiam savo srityje: profesionalumu, reputacija ir kuriama verte klientui.

PRIMUM ESSE mums - tai pasaulio ir savęs pažinimo istorija. Tai ekspedicija - ieškojimas, kas geriausiai tinka klientams kuriant sėkmingas organizacijas ir tvarų verslą. Šioje ekspedicijoje dalyvaujame drauge su klientais, partneriais ir bendraminčiais. Mus vienija tikėjimas žmogaus potencialu, jo gebėjimu bendradarbiauti ir kurti vertę – organizacijoms ir visuomenei.

Mes randame Jums geriausius darbuotojus. Ugdymo projektuose padedame jiems atskleisti gebėjimus ir talentus. Patariame Jums priimant tobulinimo sprendimus. Drauge kuriame nestandartinius projektus. Taip keičiame organizacijas ir stipriname jas. Tvarios organizacijos kuria pasaulį, kuriame gyvename.

Esame tikri, kad pasaulis per du dešimtmečius tapo geresnis - ir mes tame aktyviai dalyvaujame. Profesionaliai, kryptingai ir atsakingai.

EKSPEDICIJA tęsiasi. Gal mums pakeliui?