Darbuotojų paieška

Ieškote kompetentingo vadovo?
Nerandate tinkamo specialisto?
Esu pasiruošęs Jums patarti ir pasiūlyti tinkamiausią sprendimą. Pasikalbėkime.

Valdas Grudė
Pardavimo vadovas
Mob.: +370 687 70707
valdas@primumesse.lt

Tiesioginė vadovų paieška (Executive search)

Tiesioginė Vadovų Paieška (Executive Search) - tai vienas efektyviausių būdų surasti talentingą lyderį arba aukščiausio lygio vadovą. Tiesioginės paieškos esmė – numatyti ir surasti potencialius kandidatus, sudominti juos ir įvertinti jų atitikimą kliento įmonės reikalavimams bei veiklos planams.

PRIMUM ESSE specializacija yra aukščiausio lygio vadovų, funkcinių vadovų ir išskirtinių specialistų paieška. Tiesioginė personalo paieška ir kompetencijų vertinimas. Per 25 veiklos metus savo klientams - gamybos, prekybos ir paslaugų kompanijoms - suradome daugiau kaip 500 vadovų.

Užtikriname išskirtinę personalo paieškos kokybę - 97% surastų vadovų sėkmingai dirba po garantinio laikotarpio. Būtent kokybė, patenkinti klientai ir ilgalaikiai santykiai su jais, o ne vykdomų paieškų kiekis yra mūsų išskirtinumas.

PRIMUM ESSE paslaugomis naudojasi pirmaujančios Lietuvos ir užsienio kompanijos, iš kurių 2/3 patenka į TOP10 savo srityje. Daugiau kaip 80% mūsų užsakovų yra nuolatiniai klientai.

Mūsų pranašumas - mokėjimas meistriškai suderinti tiesioginę personalo paiešką ir profesionalų kandidatų įvertinimą. Sugebame ne tik diskretiškai surasti ir sudominti potencialius vadovus, bet ir tiksliai įvertinti jų kompetenciją, pažinti asmenybę bei numatyti veiklos rezultatyvumą. Būtent ši paieškos ir atrankos sinergija užtikrina aukštą paslaugos kokybę ir patikimą rezultatą Jums.

Sėkmingos paieškos pagrindas yra geras kliento organizacijos pažinimas ir glaudus bendradarbiavimas. Tai mums padeda surasti ne tik kompetentingą, bet ir įmonės kultūrą bei vertybes atitinkantį vadovą.

Naudojame ištobulintus personalo paieškos instrumentus ir įvairius informacijos šaltinius. Patraukliai suformuluotas ir konfidencialiai pateiktas darbo pasiūlymas sudomina potencialius kandidatus.  Konsultantų patirtis ir patikima kompetencijų vertinimo sistema užtikrina vadovų atrankos kokybę.

Paieškos rezultatas – detali informacija apie rekomenduojamus specialistus, jų patirtį ir gebėjimus, potencialą ir motyvaciją. Profesionalios konsultantų įžvalgos bei prognozės padeda Jums priimti pagrįstą sprendimą ir pasirinkti tinkamiausią vadovą.

Mes puikiai išmanome Lietuvos verslo kontekstą. Nuolat stebime įvairių verslo sektorių pokyčius ir įmonių pasiekimus. Ieškant sėkmingų vadovų mums padeda jau du dešimtmečius palaikomi ir nuolat atnaujinami kontaktai su geriausiais specialistais.

Už kiekvienos sėkmės istorijos yra žmonės. Žmonės, kurie gali kurti ir Jūsų verslo sėkmės istoriją. Tereikia juos surasti, atpažinti ir sudominti. Tam esame mes.

 

Ieškote kompetentingo vadovo?
Nerandate tinkamo specialisto?
Esu pasiruošęs Jums patarti ir pasiūlyti tinkamiausią sprendimą. Pasikalbėkime.

Valdas Grudė
Pardavimo vadovas
Mob.: +370 687 70707
valdas@primumesse.lt