Organizacijų konsultavimas

Solveiga Grudienė
Direktorė
Mob.: +370 698 07707
solveiga@primumesse.lt

Personalo valdymas. Konsultacijos ir sprendimai organizacijos tobulinimui

Mes padedame atskleisti ir aktyvuoti Jūsų įmonės potencialą. Sėkmingai įgyvendinti personalo valdymo projektai rodo, jog esame naudingiausi tada, kai įvyksta tikra partnerystė su klientu.

Apjungę savo kompetenciją bei darbo su skirtingomis organizacijomis patirtį, padėsime Jums:


Ką mes laikome geru savo darbu konsultuojant?

  • Kuomet padedame Jums išspręsti sisteminius klausimus
  • Suteikiame Jums informaciją ir įrankius, kuriais Jūs galite pasinaudoti šiandien bei ateityje - panašias problemas spręsti savarankiškai
  • Padedame priimti reikiamus sprendimus kuo greičiau
  • Sudarome sąlygas Jūsų komandai patirti ieškojimų ir atradimų džiaugsmą
  • Kuomet Jūs sugrįžtate pas mus
  • Kai Jūs rekomenduojate mus savo partneriams ir draugams kaip patikimus vadybos ekspertus

Konsultuojame šiose organizacijos valdymo tobulinimo srityse:

Strategija. Strategijos kūrimo sesijos vadovams ir darbuotojams. Strategijos įgyvendinimo konsultacijos.

Personalo valdymas. Personalo valdymo konsultacijos vadovams ir personalo specialistams: procesų analizė ir tobulinimas, sistemų kūrimas ir diegimas.

Organizacijos kultūra. Kultūros, vertybių, darbuotojų nuomonės ir pan. tyrimai. Kultūros keitimo programos. Vidinės komunikacijos tobulinimo projektai (procesas, praktikos, įgūdžių tobulinimas).

Lyderystė. Vadovų komandos ugdymas. Lyderystės stiprinimo organizacijoje projektai. Vadovų komandos įvertinimas ir ugdymas. Individualios koučingo sesijos vadovams. Komandų koučingas.

Inovatyvios vadybos praktikos. Diegiame inovatyvius vadybos modelius, procesus ir gebėjimus (darbuotojų įgalinimas, sociokratinis valdymo modelis, GLP paremtas tobulinimas, veiklos tyrimo praktikos, dalyvaujančioji lyderystė, inovacijų laboratorija ir pan.). Jie padeda sukurti bendradarbiaujančią, skaidrią, savivaldžią ir efektyvią organizaciją.

Talentų valdymas. Kompetencijos. Kompetencijų modelis, kompetencijų vertinimas ir vystymas. Talentų pritraukimas, identifikavimas ir valdymas. Karjeros valdymo sistema.

Karjeros keitimo (išdarbinimas, angl. outplacement) konsultacijos. Konsultacijos ir mokymai vadovams apie pokyčių valdymą ir pasirengimą darbuotojų atleidimui. Individualios konsultacijos atleidžiamiems darbuotojams. Mokymai apie karjeros keitimą ir naujo darbo paiešką. Individualus kompetencijų įvertinimas. Duomenų bazės paslauga. 

Veiklos valdymas. Darbuotojų veiklos valdymo sistemų tobulinimas ir diegimas. Konsultacijos vadovams.

Bendradarbiavimas. Sisteminis komandų vystymas, bendradarbiavimo kultūros diegimas (vadybos procesų keitimas, įgūdžių mokymas, projektai). Bendruomenių telkimas ir ugdymas.

Darbuotojų pasitenkinimas darbu. Gyvenimo ir darbo balansas. Projektai, paremti visuminiu požiūriu į žmogų, jo veiklos prasmę ir savirealizaciją (konsultacijos, darbinės sesijos, įgūdžių mokymai).

Socialinės atsakomybės projektai. Visuomenei naudingų veiklų integravimas siekiant didinti darbuotojų įsitraukimą.

 

Aiškus tikslas, nuosekli schema bei įsitraukusi ir įgalinta komanda – svarbiausi sėkmingų pokyčių veiksniai. Sudaryti reikiamas sąlygas pokyčio sukūrimui ir įgyvendinimui – mūsų darbo principas ir metodas, kurį Jums siūlome.

Solveiga Grudienė
Direktorė
Mob.: +370 698 07707
solveiga@primumesse.lt