Naujienos

PRIMUM ESSE lektoriai Italijoje

Mūsų kolegos Rūta Gudmonaitė ir Audrius Matiukas lapkričio 11-12 dienomis Romoje pravedė komandinio bendradarbiavimo mokymus  Italijos lietuvių bendruomenės (ILB) nariams.
„Mes visi žinome, ko reikia gražiam sutarimui ir darbui kartu: įsiklausyti, suprasti žmonių skirtingumą, mokėti atsitraukti, pasidalinti atsakomybe, įvykdyti žodį, parodyti iniciatyvą, išsakyti poreikius be kaltinimų, kartais neskubėti, kartais neuždelsti. Bėda, kad jų neatsimename ir nepritaikome laiku“, – Italijos lietuvių naujienų portalui ITLIETUVIAI.IT sakė ilgametis Italijos lietuvių bendruomenės atstovas Romanas Kazakevičius. Plačiau apie renginį - portalo ITLIETUVIAI.IT apžvalgoje.

Nuotraukų autorė Giedrė Zubrickytė.

 

PRIMUM ESSE "VERSLO ŽINIŲ" KONFERENCIJOJE

„Primum Esse“ konsultantė Vaidilutė Žukauskienė kasmetinėje „Verslo Žinių“ organizuojamoje Buhalterių konferencijoje dalinosi įžvalgomis apie tai, kokia šiai dienai darbo rinka, kalbant apie finansų specialistus ir vadovus. Kokią situaciją šiandien mes matome, finansų profesionalų tarpe ieškodami geriausiųjų, ir kas mūsų laukia artimiausioje ateityje.  

Plačiau...

EAPM delegatų asamblėjos įspūdžiai

2017 m. spalio 26 d. mūsų kolegė Solveiga Grudienė, PVPA valdybos narė,  dalyvavo EAPM  (Europos personalo valdymo asociacijos) generalinėje asamblėjoje Paryžiuje. Dalinamės PVPA naujienlaiškio straipsniu, kuriame Solveiga apžvelgia asamblėjos rezultatus.

PRIMUM ESSE HR savaitėje

Rugsėjo 21-25 dienomis Vilniuje ir Kaune įvyko didžiausia Lietuvoje personalo konferencija HR savaitė Lietuva 2017. Mūsų komanda aktyviai sudalyvavo šiame renginyje - moderavome kelių sekcijų darbą, dalinomės patirtimi ir smagiai bendravome su personalo specialistų bendruomene. 

Dalinamės kolegės Rūtos Gudmonaitės pranešimu "Veiklos vertinimo pokalbis: nuo metinio pokalbio į ...", kuriame ji analizavo, kaip didžiosios pasaulio kompanijos transformuoja veiklos vertinimo procesą, ir apžvelgė naujausias tendencijas ir rekomendacijas.
 

Plačiau...

Vadovų mokymai: apie emocinę kompetenciją, nuostatas ir sąmoningumą

Cathy Engelbert, tapusi kompanijos Deloitte generaline direktore 2015 metais, pasiekė ne tik 17,5 bilijonų apyvartos augimą per pirmuosius vadovavimo metus, bet ir rekordinį 94 proc. darbuotojų teigiamos nuomonės reitingą. Didžiausios JAV profesinių paslaugų kompanijos, vienijančios 80 000 profesionalų, vadovė, kalbėdama apie sėkmės kriterijus, akcentuoja gebėjimą bendrauti, telkti komandą ir klausytis žmonių. C. Engelbert puikios lyderystės strategija - "Prioritize people over tasks”. "Jei prioritetas bus žmonės, o ne užduotys, galiausiai turėsi komandą, kuri atneš sprendimus, o ne iššūkius", teigia ši išskirtinė vadovė.

Plačiau...

Naujas puikių projektų etapas

Du puikūs projektai pradeda naują etapą! Mokyklos pasitinka 8-ąją "Renkuosi mokyti" kartą, o "Lyderių laikas" vėl suburia švietimo ateičiai neabejingus žmones pokyčių kūrimui. Nuostabu būti abiejų iniciatyvų dalimi, dalintis savo sukaupta patirtimi ir mokytis patiems :)
 

Plačiau...

Komandos formavimas: pradėjome naują sezoną

Ar galime pasiekti tokį bendradarbiavimo ir tarpusavio pasitikėjimo lygį, kaip šie stulbinantys Cirque du Soleil lyno akrobatai?  Galime, jei norime. Kaip ir visur kitur - tam, kad pasiektume rezultatus, turime treniruoti "komandiškumo raumenį".

Plačiau...

EBIT 2017 konferencijos leidinyje - apie vadovų ugdymą

Dalinamės mūsų kolegės Kotrynos Gotberg, sertifikuotos GLP konsultantės, straipsniu, kurį parengėme kasmetinės vadovų konferencijos EBIT'2017 leidiniui. 

Plačiau...

Personalo valdymas: tendencijos skaitmenizuotame pasaulyje

Vasario 15 d. LVKA renginyje „Skaitmeninis gyvenimo būdas: galimybės ir iššūkiai verslui“  kalbėjomės apie naujas netikėtas galimybes, kurias atveria skaitmenizuotas pasaulis, apie naujus veiklos ir mąstymo principus, o taip pat - apie grėsmes bei saugumo paslaptis, kurias svarbu žinoti vis daugiau veikiant internetinėje erdvėje. Mūsų kolegė Solveiga pasidalino žiniomis apie tai, kas vyksta HR lauke - naujausius trendus ir dalykus, kurių nepakeis jokia technologija :) 

Plačiau...

Vadovo asmenybė - svarbus (ne)matuojamas veiksnys?

Sėkmingai susitvarkyti su verslo iššūkiais vadovams šiais laikais nėra lengva. Pasak tyrimų, 40-50% naujai priimtų vadovų per pirmus dvejus metus nepateisina lūkesčių ir net 89% pripažįsta neturintys reikiamų kompetencijų ir įgūdžių.  Be to, kalbant apie didžiąsias įmones, tik 27% jų vadovų inicijuoja pertvarkas, o kas antra pertvarka nepasiekia tikslo.  Taigi - kaip rasti vadovus, kurie gebėtų susitvarkyti su itin kompleksiškos ir sparčiai besikeičiančios verslo aplinkos iššūkiais?

 Apie tendencijas vadovų paieškos ir ugdymo srityje - mūsų kolega Valdas Grudė. 

Puslapis:      1  2  3   »