Naujienos

PERSONALO VALDYMAS: SOLVEIGA GRUDIENĖ "BOSO VALANDOJE"

Kaip vadovas gali padėti darbuotojams pasikeitusioje darbo aplinkoje išlikti produktyviais? Apie tai Solveiga pasidalino savo mintimis  "Boso valandoje su S.Jovaišu".
Dalinamės video įrašu.

 

DARBUOTOJO KELIONĖ ĮMONĖJE: KAI DARBUOTOJAS PALIEKA ORGANIZACIJĄ

Darbuotojo išėjimas iš organizacijos -  tiek žmogui, tiek ir organizacijai reikšmingas etapas. Ką padaryti, kad patirtis būtų prasminga darbuotojui ir įmonei? Apie tai - trečiajoje PVPA- straipsnių ciklo „Darbuotojo kelionė įmonėje“ dalyje pasakoja Solveigos Grudienė.

Plačiau...

DARBUOTOJO KELIONĖ ĮMONĖJE: BANDOMASIS LAIKOTARPIS IR TOLIMESNIS KARJEROS PLANAVIMAS

Antroji PVPA straipsnių ciklo „Darbuotojo kelionė įmonėje“ dalis - Solveigos Grudienės mintys apie darbuotojo įvedimą į organizaciją ir tolimesį karjeros planavimą. Ką turi žinoti vadovas?

Plačiau...

DARBUOTOJO KELIONĖ ĮMONĖJE: ĮDARBINIMAS IR ĮVEDIMO LAIKOTARPIS

Personalo valdymo profesionalų asociacijos (PVPA) iniciatyva - straipsnių ciklas „Darbuotojo kelionė įmonėje“ . Dalinamės Solveigos Grudienės įžvalgomis. Pirmasis straipsnis - apie darbuotojo atėjimą į įmonę ir kas šiame procese svarbu, žiūrint tiek iš darbuotojo, tiek ir darbdavio perspektyvos.

Plačiau...

DARBUOTOJŲ PAIEŠKA POKYČIŲ LAIKOTARPIU

Balandžio 10 d. HRHINT renginyje PERSONALO VALDYMAS POKYČIŲ LAIKOTARPIU apie darbuotojų paiešką iš namų papasakojo Vaidilutė Žukauskienė. Kviečiame peržiūrėti trumpą, informatyvų ir smagų Vaidilutės pranešimą.

Asmeninis veiksmingumas: “Jeigu …, tada …” taktika prieš trukdžius ir pagundas

Šį pavasarį susiduriame su neeiliniais iššūkiais ir turime juos priimti. Greta  klausimų kaip apsaugoti save ir šeimą, perplanuoti asmeninius finansus, sprendžiame, kaip efektyviai dirbti iš namų, atlikti kas suplanuota, nepasiduoti šaldytuvo pagundoms, internetų trukdžiams, išlikti fiziškai aktyviam, sutarti su esančiais šalia šeimynykščiais.
Dalinamės vienu iš nesudėtingų metodų, kuris padės išlaikyti kryptį.


 

Plačiau...

JUOKAS? JUOKAS!

Kūrybinės industrijos naudoja juoką kaip priemonę kūrybiškumui skatinti. Medicinos įstaigos įtraukia “juoko metodus” į gydymo programas. Porų konsultantai vertina jumoro jausmą kaip sėkmingo konsultavimo prielaidą.  O psichologai sako, kad juokas turi daugybę naudų, nepriklausomai nuo to, kokia buvo juoko kilmė. Kodėl?
Nuotrauka: Augusto Didžgalvio fotografija

Plačiau...

PERSONALO ATRANKA: KAIP DALYVAUTI KONKURSE DĖL DARBO NUOTOLINIU BŪDU

Personalo atranka: “Delfi" pakalbino Solveigą apie tai, kas svarbu dalyvaujant konkursuose dėl darbo nuotoliniu būdu. Dalinamės rekomendacijomis.

KODĖL MĖGSTAME "JUODUS AKINIUS"?

Kai įvykiai klostosi nepalankiai ir nuolat girdime nerimą keliančias istorijas, nesunku patikėti, kad pasaulis yra baisi vieta. Bet žvilgsnis į tai, ką daro žmonės, gali padėti atgauti optimizmą ir suprasti, kad pasaulis yra ne vien “baisus” net ir didžiausių krizių laikotarpiu.
Tai pakalbėkime, kodėl taip lengvai užsidedame „juodus akinius“, kurie trukdo mums pamatyti pasaulį „visokį”?

 

Plačiau...

TECHNOLOGIJOS IR ŽMONĖS

2020 02 19 įvykusioje PVPA popietėje „Įspūdžiai iš tarptautinių konferencijų“ Kotryna pasidalino įspūdžiais iš šiais metais birželio mėnesį Londone vykusio renginio "CIPD Festival of work". Viena iš vyraujančių renginio temų - technologijos ir žmogus. Ką gali ir ko negali dirbtinis protas? Koks santykis su sparčiai besivystančiu technologijų pasauliu būtų naudingas? Kaip panaudoti AI talentus ir kaip vystyti "žmogiškuosius" dalykus?

 

 

Plačiau...

Puslapis:      1  2  3  4  5   »