Naujienos

PRIMUM ESSE MOKYMAI JUNGTINĖJE KARALYSTĖJE

Spalio pabaigoje mūsų konsultantė Kotryna vedė mokymus Oxforde ir Londone. Džiaugiamės, kad galime dalintis žiniomis su tautiečiais, gyvenančiais Jungtinėje Karalystėje.

Plačiau...

Tendencijos: Vadovų paieška ir Personalo atranka.

 

Žinutė darbdaviams, ieškantiems talentų: lankstesnieji laimi prieš nelanksčiuosius

Jau kelinti metai gyvename ne personalo atrankos, o personalo paieškos rinkoje. Kitaip tariant, darbdaviai vis labiau susiduria su talentų trūkumu. Tokia situacija neišvengiamai koreguoja tiek vadovų paieškos, tiek specialistų pritraukimo procesus. „Degančių akių“ ieškojimas, namų darbais papildyta, iš kelių pakopų sudaryta personalo atranka, nelankstumas siūlomiems darbo vietos ir laiko formatams tampa rimtu stabdžiu kovoje dėl talentų. Vis daugiau darbdavių ieško būdų, kaip šioje situacijoje prisitaikyti ir keisti kai kuriuos įsisenėjusius lūkesčius.

Plačiau...

Solveiga Grudienė "European Association for People Management" valdyboje

Nuo sausio 1-osios European Association for People Management (EAPM) valdyboje darbą pradės ir Lietuvos personalo valdymo specialistų interesus atstovaus Solveiga Grudienė, PVPA valdybos narė, PRIMUM ESSE vadovė.  Penktadienį vykusios Delegatų asamblėjos metu Europos šalių asociacijų atstovai balsuodami patikėjo Solveigai šią rolę. Didžiuojamės!

Plačiau...

Personalo atranka: apie "SPARNUS"

Personalo atrankos projektuose turime svarbią misiją - rasti  žmogų, kuris sustiprins komandą ir padės organizacijai augti. Kai kurie mūsų projektai padeda ne tik konkrečiai organizacijai, bet prisideda ir prie Lietuvai svarbių tikslų. Virš 10 metų esame su "Renkuosi mokyti" projektu, atvedusiu į mokyklas beveik 200 įkvepiančių žmonių! Ir dar vienas sezonas su puikia "Verslios Lietuvos" iniciatyva "Sparnai". Šiais metais pasiekėme ne tik Lietuvoje, bet ir skirtingose šalyse gyvenančius tautiečius, kurie padės vystyti Lietuvos verslą!

Dalinamės mintimis apie dalyvių atranką.

 

Plačiau...

PERSONALO ATRANKA: APIE NAUJAS TENDENCIJAS

Kadangi VUCA (angl. Volatility, Uncertainty, Complexity and Ambiguity, liet. Nepastovumas, netikrumas, sudėtingumas ir dviprasmiškumas) pasaulis – jau nebe teorija, o realybė, vis svarbesnis tampa darbuotojų gebėjimas dirbti neapibrėžtomis aplinkybėmis, greitai reaguoti, priimti nestandartinius sprendimus, gebėti dirbti labai intensyviai. Tokius gebėjimus lemia bendrosios kompetencijos bei asmeninės savybės. Konkrečios sferos patirtis ar darbo stažo metų kiekis tampa antraplaniais.Kadangi VUCA (angl. Volatility, Uncertainty, Complexity and Ambiguity, liet. Nepastovumas, netikrumas, sudėtingumas ir dviprasmiškumas) pasaulis – jau nebe teorija, o realybė, vis svarbesnis tampa darbuotojų gebėjimas dirbti neapibrėžtomis aplinkybėmis, greitai reaguoti, priimti nestandartinius sprendimus, gebėti dirbti labai intensyviai. Tokius gebėjimus lemia bendrosios kompetencijos bei asmeninės savybės. Konkrečios sferos patirtis ar darbo stažo metų kiekis tampa antraplaniais.

Apie tendencijas atrankose į darbą „Delfi Karjera“ pasakoja Solveiga Grudienė (PRIMUM ESSE).


 

Plačiau...

Personalo atranka – ką reikia žinoti išsidarbinant

Jei palikdamas kompaniją turite galimybę outplacemento konsultacijai, drąsiai galite manyti, kad dirbote įmonėje, kuriai esate svarbus, kuri Jus vertino ne tik kaip specialistą, bet ir kaip žmogų.

Plačiau...

PERSONALO VALDYMAS: SOLVEIGA GRUDIENĖ "BOSO VALANDOJE"

Kaip vadovas gali padėti darbuotojams pasikeitusioje darbo aplinkoje išlikti produktyviais? Apie tai Solveiga pasidalino savo mintimis  "Boso valandoje su S.Jovaišu".

Dalinamės video įrašu.

 

DARBUOTOJO KELIONĖ ĮMONĖJE: KAI DARBUOTOJAS PALIEKA ORGANIZACIJĄ

Darbuotojo išėjimas iš organizacijos -  tiek žmogui, tiek ir organizacijai reikšmingas etapas. Ką padaryti, kad patirtis būtų prasminga darbuotojui ir įmonei? Apie tai - trečiajoje PVPA- straipsnių ciklo „Darbuotojo kelionė įmonėje“ dalyje pasakoja Solveigos Grudienė.

Plačiau...

DARBUOTOJO KELIONĖ ĮMONĖJE: BANDOMASIS LAIKOTARPIS IR TOLIMESNIS KARJEROS PLANAVIMAS

Antroji PVPA straipsnių ciklo „Darbuotojo kelionė įmonėje“ dalis - Solveigos Grudienės mintys apie darbuotojo įvedimą į organizaciją ir tolimesį karjeros planavimą. Ką turi žinoti vadovas?

Plačiau...

JUOKAS? JUOKAS!

Kūrybinės industrijos naudoja juoką kaip priemonę kūrybiškumui skatinti. Medicinos įstaigos įtraukia “juoko metodus” į gydymo programas. Porų konsultantai vertina jumoro jausmą kaip sėkmingo konsultavimo prielaidą.  O psichologai sako, kad juokas turi daugybę naudų, nepriklausomai nuo to, kokia buvo juoko kilmė. Kodėl?
Nuotrauka: Augusto Didžgalvio fotografija

Plačiau...

Puslapis:      1  2  3  4  5  6   »