Naujienos

Personalo atranka: apie "SPARNUS"

„Versli Lietuva“ vykdomo projekto „Sparnai“ atranka buvo „Primum Esse“ rankose.  Džiaugiamės ir didžiuojamės ieškoję, rinkę ir radę šaunią ateities eksporto lyderių komandą!
Atrankoje dalyvavo 340 žmonių, iš kurių 14 sėkmingai įveikė visus virtualius ir „gyvus“, mūsų ir gyvenimo sukurtus etapus. Ačiū už galimybę! Ačiū už dalyvavimą! Ačiū už pasitikėjimą!
Linkime sėkmės ir dalinamės atrankos dalyvių – kandidatų bei projekto vadovės Dalios atsiliepimais:

„Primum Esse“ taikyti metodai ir atrankos etapai – aukšto profesionalumo lygio – nuo CV peržiūros iki paskutinių individualių pokalbių palaikyta labai profesionali komunikacija tiek su kandidatais, tiek su mumis – užsakovais. Didele vertybe laikau mūsų su „Primum Esse“ susikalbėjimą ir sutarimą, ko mes tikimės iš atrinktų programos dalyvių“, - teigia Dalia Liepuoniūtė, Eksporto lyderių programos „Sparnai“ vadovė.

„Didelį įspūdį man paliko grupinis online susitikimas trukęs net keletą valandų, kuriame visada buvome užimti“, - sako Martynas.

„Užduotys buvo kūrybingos, interaktyvios, skatinančios analizuoti. Taip pat buvo sukurta puiki atmosfera atrankų metu - galėjau jaustis laisvai ir be jokios įtampos vykdyti užduotis/atsakinėti į klausimus“, - dalinasi Gintilė.

„Ypač patiko, kad nereikėjo apsimetinėti, o tiesiog būti savimi“, - teigia Titas.