Darbuotojų paieška

Ieškote kompetentingo vadovo?
Nerandate tinkamo specialisto?
Esu pasiruošęs Jums patarti ir pasiūlyti tinkamiausią sprendimą. Pasikalbėkime.

Valdas Grudė
Pardavimo vadovas
Mob.: +370 687 70707
valdas@primumesse.lt

Išdarbinimas (Outplacement)

Išdarbinimo (angl. outplacement) paslaugos – tai pagalba organizacijoms ir žmonėms pokyčių laikotarpiu, kai įmonėms jungiantis, reorganizuojantis arba keičiant veiklos pobūdį, tenka atsisveikinti su dalimi darbuotojų.

Karjeros keitimo konsultacijų įgyvendinimui panaudojama išskirtinė PRIMUM ESSE kompetencija – ilgametė personalo paieškos patirtis Lietuvoje (tiesioginė aukščiausio lygio vadovų paieška ir personalo atranka) tarnauja konsultuojant atleidžiamus žmones apie galimybes rinkoje. Psichologiniai testai leidžia dalyviams įsivertinti potencialą. Patyrę lektoriai praveda kokybiškus ir praktiškus mokymus apie darbo paiešką, o kvalifikuoti koučingo konsultantai padeda dalyviams susiplanuoti tolesnius karjeros žingsnius.

Siūlomi sprendimai:

  • konsultacijos ir mokymai vadovams apie pokyčių valdymą ir pasirengimą darbuotojų atleidimui,
  • mokymai atleidžiamų darbuotojų grupėms apie karjeros keitimą ir naujo darbo paiešką,
  • individualios konsultacijos atleidžiamiems darbuotojams apie darbo paiešką ir karjeros planavimą,
  • individualus kompetencijų įvertinimas,
  • duomenų bazės paslauga,
  • streso valdymo konsultacijos darbuotojams esant ilgam neapibrėžtumo periodui, ir kt.

Šios paslaugos leidžia ir organizacijoje liekantiems, ir ją paliekantiems žmonėms sklandžiau įveikti pokyčių periodą, o taip pat – parodo kompanijos socialinę atsakomybę, stiprina jos kaip darbdavio įvaizdį.

Mokymai vadovams, atsakingiems už darbuotojų atleidimo organizavimą, padeda jiems geriau suvokti pokyčio laikotarpio dėsningumus ir kylančius personalo valdymo iššūkius, o taip pat – įgyti praktinių įgūdžių pokyčių komunikacijos, darbo organizavimo pereinamuoju laikotarpiu, darbuotojų atleidimo ir pan. srityse.

Individualių konsultacijų atleidžiamiems darbuotojams metu (taikoma specialistams ir vadovams) padedame susiorientuoti darbo rinkoje, įvertinti savo perspektyvas bei galimybes, suteikiame rekomendacijas kaip stiprinti kompetencijas.

Tęstinis koučingas dažniausiai taikomas vadovams, jis skirtas konkretiems tolesnės karjeros žingsniams suplanuoti.

Mokymų metu (jie dažniausiai organizuojami specialistams) pagrindinį dėmesį skiriame praktinėms karjeros keitimo priemonėms - mokymams apie naujo darbo paiešką (paieškos planas, CV, dalyvavimas interviu).

Testavimas (integruotas į individualaus konsultavimo programą) skirtas asmeninėms savybėms bei potencialui nustatyti – gali  būti taikomas ir specialistams, ir vadovams. Testų suteikiama informacija padeda lengviau planuoti ateities karjerą.

 

Ieškote kompetentingo vadovo?
Nerandate tinkamo specialisto?
Esu pasiruošęs Jums patarti ir pasiūlyti tinkamiausią sprendimą. Pasikalbėkime.

Valdas Grudė
Pardavimo vadovas
Mob.: +370 687 70707
valdas@primumesse.lt