Darbuotojų mokymai

Kotryna Gotberg
Mokymo grupės vadovė
Mob.: +370 68623040
kotryna@primumesse.lt

Mokymai vadovams – viena stipriausių mūsų ekspertinių sričių. Daugiau nei 20 šiuolaikiškų vadovavimo mokymo programų, naujausi vertinimo įrankiai (Global Leadership Profile), unikali 14 mėnesių programa „Ekspedicija-lyderystė“, tęstiniai mokymai vadovams ir individualus konsultavimas, švietimo lyderystės modulinės studijos – tai mūsų įgyvendinami vadovų mokymo projektai.

Plačiau...

Siūlome komandos ugdymo sprendimus (team building) – nuo netradicinių komandos formavimo renginių iki bendradarbiavimo kultūros diegimo projektų.

Plačiau...

Dirbame su komandomis, kurios sprendžia organizacijai svarbius klausimus, kuria strategijas ir įgyvendina pokyčius. Moderuojame testinį šių grupių darbą arba vedame konkrečias kūrybines sprendimų paieškos sesijas. Parenkame metodus ir užtikriname produktyvų procesą.

Plačiau...

Kviečiame įdomiai, prasmingai ir praktiškai stiprinti savo kompetencijas.
Mūsų mokymo seminarai - tai gyvi organizacijų atvejai ir ekspertinės įžvalgos, filmai ir kūryba, praktinės užduotys ir dialogas, simuliacijos ir žaidimai, leidžiantys įsigilinti į jums aktualias temas ir įgyti reikalingų įgūdžių.

Plačiau...

Šiandien ypač svarbi organizacijų sėkmės sąlyga – tai gebėjimas mokytis ir atsinaujinti. Pažangios kompanijos turi nuolatinio veiklos tobulinimo kultūrą,  mokymosi praktikas, inovacijų kūrimo ir eksperimentavimo procesus, vidinio konsultavimosi, grįžtamojo ryšio tradicijas.
Jeigu norite tapti besimokančia organizacija, siūlome jums sprendimus, skirtus mokymosi kultūros stiprinimui.

Plačiau...

Koučingas (angl. Coaching) – tai konsultacijų ir ugdymo forma, padedanti vadovams ir specialistams rasti atsakymus į jiems rūpimus klausimus, reflektuoti ir panaudoti savo patirtį bei atskleisti turimą potencialą, padedant konsultantui.

Plačiau...

Kotryna Gotberg
Mokymo grupės vadovė
Mob.: +370 68623040
kotryna@primumesse.lt