Darbuotojų mokymai

Kotryna Gotberg
Mokymo grupės vadovė
Mob.: +370 68623040
kotryna@primumesse.lt

Koučingas (Coaching): individualus konsultavimas ir koučingo mokymai

Koučingas (angl. Coaching) – tai konsultacijų ir ugdymo forma, padedanti vadovams ir specialistams rasti atsakymus į jiems rūpimus klausimus, reflektuoti ir panaudoti savo patirtį bei atskleisti turimą potencialą, padedant konsultantui.

Mes tikime, kad atsakymai, sprendimai ir įsipareigojimas veikti glūdi kliento galvoje, tik reikia sudaryti sąlygas juos atrasti, įsisąmoninti. Žmogaus potencialo atskleidimas ir stiprinimas – pagrindinis mūsų darbo taikinys ir tikslas.

PRIMUM ESSE darbo principai, profesinis pasirengimas bei patirtis garantuoja profesionalų konsultavimą, konfidencialumą ir individualiai pritaikytus sprendimus. Mūsų komandos nariai yra įgiję įvairiapusišką kvalifikaciją (ICF koučingo sertifikavimo programa, GLP sertifikavimo programa, koučingo įgūdžiai su sustiprintu psichologiniu paruošimu, ICF komandų koučingo programa, LUMINA Learning sertifikavimo programos ir kt.) ir jau daugiau nei 15 metų konsultuoja ir moko koučingo Lietuvoje.

Siūlomi sprendimai:

  • Individualus koučingas
  • Komandų koučingas
  • Koučingo mokymai vadovams ir konsultantams

Individualus koučingas - tai tęstinė periodinių susitikimų su konsultantu programa. Specialių pokalbio metodų pagalba padedame dalyviui suformuluoti problemą, išsikelti tikslą, numatyti kelius jam pasiekti, rasti atsakymus į rūpimus klausimus. Temų spektras gali būti labai įvairus - aktualios darbinės problemos, asmeninis efektyvumas ir konkretūs tobulintini įgūdžiai, individualus karjeros planavimas, santykių ir komunikacijos tobulinimas, ir daugelis kitų.

Komandų koučingas - tęstinė programa, skirta komandos formavimui ir stiprinimui. Komandinio proceso ir specialių metodikų pagalba komandos mokosi veiksmingiau dirbti drauge - panaudoti komandos narių skirtingumą, praktikuoti pasidalytąją lyderystę, susiderinti tikslus ir bendradarbiauti juos įgyvendinant.

Dar viena galimybė -  mokymai vadovams, personalo specialistams ir konsultantams, norintiems įgyti profesionalių koučingo įgūdžių. Tokios programos apima mokymosi seminarus, savarankiškas koučingo sesijas ir supervizijų susitikimus.

Jeigu domitės šia ugdymo forma - kviečiame pokalbiui.

Kotryna Gotberg
Mokymo grupės vadovė
Mob.: +370 68623040
kotryna@primumesse.lt