Naujienos

PERSONALO ATRANKA: INTERVIU SU VAIDILUTE ŽUKAUSKIENE

Du šaunūs interviu, kuriuose Vaidilutė pasidalino savo įžvalgomis apie personalo atranką. Kviečiame pasiklausyti.
Atrankos procesas - kas svarbiausia? Kas geriau ilgas ar greitas atrankos procesas? Interviu
Ar namų darbai yra reikalingi ir ar vyksta revoliucija darbuotojų paieškoje/atrankoje? Interviu

PAMĄSTYMAI APIE SUSIKALBĖJIMĄ

„Dažnai mane užplūsta mintys apie tai, kodėl žmonės susikalba arba ne. Lyg ir visi kalba ta pačia, gimtąja kalba, vartoja tuos pačius žodžius, bet niekaip nesupranta vienas kito. Dirbdama darbuotojų paieškos ir atrankos srityje, matau tokias situacijas, kai susitinka žmonės iš skirtingų įmonių“ – sako mūsų kolegė Vaidilutė Žukauskienė.

 

Plačiau...

ĮVAIROVĖ IR ĮTRAUKTIS PRATURTINA ORGANIZACIJĄ

Per pastaruosius 30 metų įgyvendintos net 255 studijos atskleidžia, kad įvairovė ir įtrauktis darbo vietoje turi įvairiapusę naudą - darbuotojų motyvacijai, komandos efektyvumui, organizacijos sėkmei ir reputacijai. Didžiuojamės, kad esame tarptautinio projekto DIMAIN, skirto įtraukios kultūros organizacijose stiprinimui, dalimi. 

Plačiau...

APIE TALENTŲ PRITRAUKIMĄ – RUGSĖJO KONFERENCIJOSE

Įžvalgomis apie darbdavio įvaizdį ir kitus talentų pritraukimui svarbius dalykus kolegė Vaidilutė Žukauskienė dalinosi rudeninėje Verslo žinių organizuotoje konferencijoje „Įmonių finansai“ ir rugsėjo 27-ąją vykusiame HR Hint renginyje.

Plačiau...

APIE DŽIAUGSMĄ ORGANIZACIJOJE

Ar darbas gali būti smagi vieta? Ar darbas turi būti smagi vieta?
Yra mažiausiai 4 priežastys, kodėl atsakymas yra TAIP :)

Plačiau...

PVPA metinis renginys

"Motivated @work" - atnaujintas ir išplėstas metinis Personalo valdymo profesionalų asociacijos renginys. Džiaugiamės prisidėję prie jo įgyvendinimo - skaitėme pranešimus, moderavome, dalyvavome :)

 

Plačiau...

RUDUO KONFERENCIJOSE

Šį rudenį aktyviai dalinomės savo patirtimi su verslo bendruomene ir personalo profesionalais didžiausiame HR renginyje "HR savaitė", "Verslo žinių" GAZELĖS konferencijose,  PVPA forume apie inovatyvius mokymosi metodus.
 

Plačiau...

"RENKUOSI MOKYTI" - 10 metų draugaujame

Birželio 16 d. tradiciškai sudalyvavome mūsų draugų  "RENKUOSI MOKYTI" šventėje Kotrynos bažnyčioje. Išlydėjome septintąją ir pasitikome devintają nuostabių jaunųjų mokytojų kartą.
Jau dešimt metų esame šios iniciatyvos draugai ir partneriai.  Labai didžiuojamės, kad padedame atrasti ir parengti mokytojus, kurie savo darbą gali apibūdinti žodžiais - "kiekviena diena yra kelionė į vaiko širdį" .

Renginio akimirkos
 

Mokymai lietuviams iš 26 pasaulio šalių

Entuziastingi ir kūrybingi tautiečiai iš 26 pasaulio šalių  plius PRIMUM ESSE konsultantų komanda  lygu abipusiai įdomi, jaudinanti ir praturtinanti mokymosi patirtis :).
2018 m. vasario 28 - kovo 3 dienomis daugiau nei 50 užsienio lietuvių sudalyvavo projekto "Lyderių laikas" renginiuose - Nacionaliniame švietimo lyderystės forume ir intensyviuose mokymuose, kurie buvo patikėti PRIMUM ESSE komandai.
 

Plačiau...

SVV konferencija Business tools

Vasario 28 d. Vilniuje vyks konferencija "Business tools", skirta smulkaus ir vidutinio verslo vystymui. Mūsų kolegė Rūta Gudmonaitė joje dalinsis savo įžvalgomis  apie darbuotojų įgalinimą. Kas tai ir kodėl svarbu kiekvienai įmonei? Apie tai Rūta pasakoja vaizdo įraše

Puslapis:     «   1  2  3  4  5   »