Naujienos

DARBUOTOJO KELIONĖ ĮMONĖJE: ĮDARBINIMAS IR ĮVEDIMO LAIKOTARPIS

Personalo valdymo profesionalų asociacijos (PVPA) iniciatyva - straipsnių ciklas „Darbuotojo kelionė įmonėje“ . Dalinamės Solveigos Grudienės įžvalgomis. Pirmasis straipsnis - apie darbuotojo atėjimą į įmonę ir kas šiame procese svarbu, žiūrint tiek iš darbuotojo, tiek ir darbdavio perspektyvos.

Plačiau...

DARBUOTOJŲ PAIEŠKA POKYČIŲ LAIKOTARPIU

Balandžio 10 d. HRHINT renginyje PERSONALO VALDYMAS POKYČIŲ LAIKOTARPIU apie darbuotojų paiešką iš namų papasakojo Vaidilutė Žukauskienė. Kviečiame peržiūrėti trumpą, informatyvų ir smagų Vaidilutės pranešimą.

Asmeninis veiksmingumas: “Jeigu …, tada …” taktika prieš trukdžius ir pagundas

Šį pavasarį susiduriame su neeiliniais iššūkiais ir turime juos priimti. Greta  klausimų kaip apsaugoti save ir šeimą, perplanuoti asmeninius finansus, sprendžiame, kaip efektyviai dirbti iš namų, atlikti kas suplanuota, nepasiduoti šaldytuvo pagundoms, internetų trukdžiams, išlikti fiziškai aktyviam, sutarti su esančiais šalia šeimynykščiais.
Dalinamės vienu iš nesudėtingų metodų, kuris padės išlaikyti kryptį.


 

Plačiau...

PERSONALO ATRANKA: KAIP DALYVAUTI KONKURSE DĖL DARBO NUOTOLINIU BŪDU

Personalo atranka: “Delfi" pakalbino Solveigą apie tai, kas svarbu dalyvaujant konkursuose dėl darbo nuotoliniu būdu. Dalinamės rekomendacijomis.

KODĖL MĖGSTAME "JUODUS AKINIUS"?

Kai įvykiai klostosi nepalankiai ir nuolat girdime nerimą keliančias istorijas, nesunku patikėti, kad pasaulis yra baisi vieta. Bet žvilgsnis į tai, ką daro žmonės, gali padėti atgauti optimizmą ir suprasti, kad pasaulis yra ne vien “baisus” net ir didžiausių krizių laikotarpiu.
Tai pakalbėkime, kodėl taip lengvai užsidedame „juodus akinius“, kurie trukdo mums pamatyti pasaulį „visokį”?

 

Plačiau...

TECHNOLOGIJOS IR ŽMONĖS

2020 02 19 įvykusioje PVPA popietėje „Įspūdžiai iš tarptautinių konferencijų“ Kotryna pasidalino įspūdžiais iš šiais metais birželio mėnesį Londone vykusio renginio "CIPD Festival of work". Viena iš vyraujančių renginio temų - technologijos ir žmogus. Ką gali ir ko negali dirbtinis protas? Koks santykis su sparčiai besivystančiu technologijų pasauliu būtų naudingas? Kaip panaudoti AI talentus ir kaip vystyti "žmogiškuosius" dalykus?

 

 

Plačiau...

PERSONALO ATRANKA: INTERVIU SU VAIDILUTE ŽUKAUSKIENE

Du šaunūs interviu, kuriuose Vaidilutė pasidalino savo įžvalgomis apie personalo atranką. Kviečiame pasiklausyti.
Atrankos procesas - kas svarbiausia? Kas geriau ilgas ar greitas atrankos procesas? Interviu
Ar namų darbai yra reikalingi ir ar vyksta revoliucija darbuotojų paieškoje/atrankoje? Interviu

PAMĄSTYMAI APIE SUSIKALBĖJIMĄ

„Dažnai mane užplūsta mintys apie tai, kodėl žmonės susikalba arba ne. Lyg ir visi kalba ta pačia, gimtąja kalba, vartoja tuos pačius žodžius, bet niekaip nesupranta vienas kito. Dirbdama darbuotojų paieškos ir atrankos srityje, matau tokias situacijas, kai susitinka žmonės iš skirtingų įmonių“ – sako mūsų kolegė Vaidilutė Žukauskienė.

 

Plačiau...

ĮVAIROVĖ IR ĮTRAUKTIS PRATURTINA ORGANIZACIJĄ

Per pastaruosius 30 metų įgyvendintos net 255 studijos atskleidžia, kad įvairovė ir įtrauktis darbo vietoje turi įvairiapusę naudą - darbuotojų motyvacijai, komandos efektyvumui, organizacijos sėkmei ir reputacijai. Didžiuojamės, kad esame tarptautinio projekto DIMAIN, skirto įtraukios kultūros organizacijose stiprinimui, dalimi. 

Plačiau...

APIE TALENTŲ PRITRAUKIMĄ – RUGSĖJO KONFERENCIJOSE

Įžvalgomis apie darbdavio įvaizdį ir kitus talentų pritraukimui svarbius dalykus kolegė Vaidilutė Žukauskienė dalinosi rudeninėje Verslo žinių organizuotoje konferencijoje „Įmonių finansai“ ir rugsėjo 27-ąją vykusiame HR Hint renginyje.

Plačiau...

Puslapis:     «   1  2  3  4  5  6   »