Naujienos

Kviečiame į tarptautinį personalo valdymo renginį Turine

Kokios bus ateities organizacijos ir personalo valdymo uždaviniai jose? Kviečiame susipažinti su naujomis idėjomis, diskutuoti ir dalintis patirtimi personalo valdymo renginyje, kuris vyks Turine, Italijoje 2017-ųjų gegužės 25-27 dienomis.

Plačiau...

Įspūdžiai iš Europos personalo valdymo asociacijos asamblėjos

2016 m. lapkričio 7-8 dienomis mūsų kolegė Solveiga Grudienė dalyvavo Mančesteryje (UK) vykusioje  EAPM (Europos personalo valdymo asociacijos) metinėje delegatų asamblėjoje. Plačiau apie renginį.
 

Naujausi vadovų kompetencijų vertinimo ir ugdymo įrankiai

„Tik 30% aukščiausio lygio vadovų yra tikri, kad turi talentus, reikalingus organizacijos augimui artimiausioje ateityje."  (PWC Trends in Human Capital, 2012)

„Remiantis tyrimais, mažiau nei 2% vadovų yra pasiekę aukščiausią mąstymo brandos lygį ir gali kurti bei plėtoti tvarias organizacijas, atliepiančias ateities poreikius“, – teigia Viljamas Torbertas (William R. Torbert), Bostono ir Harvardo universitetų profesorius, kurio išvystytas Action Inquiry & Global Leadership Profile mąstymo brandos ugdymo modelis yra vadinamas vienu įtakingiausių lyderystės ugdymo srities atradimų.

 

Plačiau...

HR PRO darbo teisės ir personalo konferencija

2016 m. spalio 4 dieną HR PRO konferencijoje HR profesionalams ir įmonių vadovams Solveiga Grudienė skaitė pranešimą „Jeigu mažiau vadovavimo, tai ko tada daugiau?“ 

Plačiau...

PVPA forume - naujausių mokymosi tendencijų pristatymas

2016 m. rugsėjo  21 dieną PVPA forume „Naujausios mokymosi tendencijos – lauktuvės iš Londono“ Solveiga Grudienė skaitė pranešimą apie naujausias mokymosi tendencijas, pristatytas Londone kasmetiniame CIPD renginyje CIPD Learning and Development Show.

Plačiau...

"Ruduo be streso"

Parengėme patirtinę mokymo programą apie tai, kaip, įsibėgėjus naujam darbų sezonui, išlikti pozityviam ir subalansuotam. "Ruduo be streso" - tai praktiškas mindfulness tipo seminaras, skirtas organizacijoms, kurioms rūpi kaip jaučiasi jų žmonės.

Plačiau apie seminarą

 

 

Sociokratija - mokymai vadovams ir komandoms

Sociokratija (arba dinamiškas valdymas) - viena iš naujųjų vadybos idėjų. 2016 m. birželio 23-27 d. mūsų kolegė Kotryna Gotberg dalyvavo pasaulinėje sociokratijos konferencijoje Vienoje.

Plačiau...

Solveiga Grudienė PVPA valdyboje

Primum Esse direktorė Solveiga Grudienė baigė savo kadenciją kaip PVPA (Personalo valdymo profesionalų asociacijos) valdybos pirmininkė ir naujai kadencijai išrinkta PVPA valdybos nare.

 

Plačiau...

"Renkuosi mokyti" naujienos

2016 m. birželio 17 d. sveikinome jau 7 - tąją programos "Renkuosi mokyti" kartą drauge su visa RM bendruomene ir svečiais - Vladu Lašu, Robertu Dargiu, Remigijum Šimašium. PRIMUM ESSE - programos partneriai ir rėmėjai nuo pat pirmųjų metų.

 

Plačiau...

EBIT vadovų konferencija

2016 m. kovo 17-18 dienomis Vilniuje vykusioje didžiausioje kasmentinėje Baltijos šalyse vadovų mokymo konferencijoje Solveiga Grudienė skaitė pranešimą.

Plačiau...

Puslapis:     «   1  2  3  4  5  6   »