Naujienos

Kviečiame į tarptautinį personalo valdymo renginį Turine

Kokios bus ateities organizacijos ir personalo valdymo uždaviniai jose? Kaip žmonių valdymo sprendimai gali prisidėti prie sėkmingos ir tvarios organizacijų veiklos? Koks yra mano vaidmuo ir ką naujo galiu išbandyti?

Kviečiame  susipažinti su  naujomis organizacijų ir personalo vadybos  idėjomis, diskutuoti ir dalintis patirtimi tarptautiniame renginyje, kuris vyks Turine, Italijoje 2017 m. pavasarį.

Programą parengė tarptautinė konsultantų komanda (Austrija, Italija, Lietuva). Dalyviai susipažins su naujausiomis vadybos idėjomis ir pažvelgs į personalo valdymą iš globalios, organizacijų ir asmeninės perspektyvų. Renginio formatas – patirtinis. Nauji vadybos modeliai ir įžvalgos, praktiniai organizacijų atvejai ir praktikų pavyzdžiai, diskusijos, bendras kūrybinis darbas, istorijų pasakojimas, prototipų kūrimas - 3 dienos gyvo mokymosi, pasitelkiant tokius valdymo ir socialinių pokyčių kūrimo metodus kaip teorija U, Veiklos tyrimas, filosofinis dialogas ir pan.

Renginys skirtas vadovams, personalo specialistams ir visiems, kurie domisi personalo valdybos idėjomis, nori mokytis, dalintis ir eksperimentuoti.

Data  -  gegužės  25-27 dienomis.

Susidomėjusius kviečiame kreiptis: Kotryna, tel. +370 686 23040, kotryna@primumesse.lt.