Naujienos

Mokymai su Lumina Learning Partner Baltic

Vadovams, personalo profesionalams, koučingo konsultantams, mokymų treneriams. Pirmą kartą Lietuvoje – pažintis su asmenybės pažinimo įrankiu – asmenybės testu LUMINA SPARK.

Kviečiame į darbinius pusryčius, kuriuos organizuojame drauge su Lumina Learning Partner Baltic -  „LUMINA SPARK Experience“.

Susipažinsite su naujos kartos asmenybės testu, kuris padeda asmenims, komandoms ir organizacijoms tobulinti savo veiklą bei gerovę. Remdamiesi humanistiniu požiūriu ir matydami žmones kaip “human beings”, o ne kaip “human doings”, kvalifikuoti Lumina Learning praktikai gali padėti organizacijoms transformuoti jų veiklą, atskleisdami jose dirbančių žmonių potencialą.

Lumina Spark išsami asmenybės analizė padeda pamatyti, KAIP mes reaguojame į kitų žmonių elgesį, ir padeda suprasti, KODĖL mes būtent taip reaguojame . Profilis taip pat apibūdina mūsų elgesį iš skirtingų perspektyvų, situacijų (pavyzdžiui, mes galime vienaip elgtis kasdien, o kitaip – susidūrę su iššūkiais). Spauskite šią nuorodą, išbandykite Lumina Spark bei gaukite asmeninį profilį (kvietimas galioja tik dalyvaujantiems renginyje): https://lumina.xyz/vx94u7vgijPGJosl8

Data: Penktadienis, sausio 13

Laikas: 08.30 - 12.30 Registracijos pradžia 8:30. Sesijos pradžia 9:00.

Vieta: ISM Inovacijų bazė, Arklių g. 18 Vilnius.

Dayvavimo mokestis: 20 EUR. Į kainą įeina pusryčiai bei Jūsų asmeninis Lumina Spark Profilis (kaina tik šio renginio dalyviams).

Registracija: https://goo.gl/forms/6HwemvmpjQX2dRfB2

Renginio fasilitatorė: Gita Meldere - Lumina Learning Partnerė Baltijos šalyse, turinti praktinę darbo patirtį naudojant Lumina Learning įrankius žmonėms ir komandoms. "Būdama Lumina Learning Partnere Baltijos šalims, pradėjau kurti nepriklausomą praktikų bendruomenę, telkdama profesionalus, kurie renkasi „ateities įrankius“. Šie įrankiai padeda atskleisti vidinę žmonių motyvaciją, pasirinkti tinkamiausius žmones, kurti ir vystyti humanistiniais principais paremtą organizacijos kultūrą, kurti ir įgyvendinti efektyvius sprendimus bei fasilituoti pokyčių procesus organizacijose."