Naujienos

PVPA metinis renginys

"Motivated @work" - atnaujintas ir išplėstas metinis Personalo valdymo profesionalų asociacijos renginys. Džiaugiamės prisidėję prie jo įgyvendinimo - skaitėme pranešimus, moderavome, dalyvavome :)

Solveiga Grudienė, PVPA valdybos narė, pristatė artėjančią profesinę šventę. Šiemet gegužės 20 d. pirmą kartą minėsime profesinę dieną - EAPM (Europos personalo valdymo asociacija) paskelbtą Tarptautinę personalo profesionalų dieną. Tai – galimybė drauge su kolegomis iš kitų Europos šalių bendrai švęsti, kurti bendrumo jausmą, stiprinti personalo valdymo svarbos supratimą organizacijose.

Kotryna Gotberg buvo Asmeninio tobulėjimo erdvės moderatorė. Šį kartą konferencija sukvietė ne tik profesionalus, bet ir visus organizacijų darbuotojus ir vadovus, kuriems rūpi personalo, asmeninio tobulėjimo, motyvacijos temos. Visas būrys pranešėjų dalinosi savo įžvalgomis ir konkrečiomis tobulėjimo praktikomis. Turėjome iššūkį sutalpinti visus norinčius, tad nuoširdžiai džiaugiamės ir dėkojame visiems, kurie susėdo ir ant laptų, scenos, klausėsi pranešimų net stovėdami! 

Daugiau