Naujienos

APIE TALENTŲ PRITRAUKIMĄ – RUGSĖJO KONFERENCIJOSE

Rugsėjo 27-ąją sveikinome HR Hint koleges su pirmuoju gimtadieniu ir dalyvavome šia proga surengtoje konferencijoje darbdavio įvaizdžio tema.
Vaidilutė Žukauskienė su renginio svečiais dalinosi  PRIMUM ESSE patirtimi ir įžvalgomis apie kandidato patirtį atrankos procese. Apie itin didelį jautrumą detalėms, aplinkai, bendravimui pirmosios pažinties su būsimu darbdaviu metu. Apie konsultanto vertę, kai jis dalyvauja kartu kiekviename žingsnyje.
Dažnai nesureikšminame atrankos proceso, kalbėdami apie darbdavio įvaizdžio kontekstą. Tačiau atrankų konsultantai padaro daugybę nematomų žingsnelių vardan to, kad kandidatas jaustųsi svarbus ir svarbiausias kiekvienu momentu dalyvaudamas atrankoje. Ir kad kiekvienoje įmonėje atrastų, kas jam yra prasminga.
Vadovams naujų darbuotojų paieška bei atranka nėra kasdienybė ir neturėtų būti. Tam yra konsultantai, kurie užtikrina puikią kandidato patirtį ir saugo nuo galimų nesklandumų, nulemtų vadovų patirties stokos. Kad vienas uodas neišguitų iš miško :).
Spalio pabaigoje, ša patirtimi pasidalinsime ir su kolegomis Kaune. Nekantriai laukiame susitikimo.

Šiais metais rugsėjo 17 dieną Verslo Žinių konferencijoje „Įmonių finansai“ PRIMUM ESSE konsultantė Vaidilutė Žukauskienė vėl dalinosi mintimis.
Pranešimo pavadinimas „Kad neskęstume, kaip žuvys“ sukėlė tam tikrą sumaištį redakcijoje, na bet negalėjome su jumis nepasidalinti tuo kas ir mums patiems buvo netikėtas atradimas. Pasirodo, žuvys nėra kompetentingos išgyventi bet kokiame vandenyje. Jos mėgsta plaukioti ten, kur pratusios.
Na, o mes kalbėjome apie kompetencijas, kurių dažniausiai pageidauja darbdaviai šiandien, kviesdami prie kolektyvo prisijungti finansų vadovus, buhalterius bei apskaitos specialistus. Gerai, kad mes ne žuvys - galime ugdyti savo kompetencijas ir išmokti „plaukti“ ir netgi „nardyti“ ten kur nesame pratę.
Atsiprašome tų, kurie tikėjosi pranešimo apie žuvis :)