Darbo skelbimai

DIREKTORIUS

Įmonės veikla – gamyba ir įvairios gamybinės paslaugos (gaminių surinkimas/komplektavimas/pakavimas), teikiamos Lietuvos ir tarptautinėms įmonėms. Gamykloje dirba virš 100 darbuotojų.

Darbo vieta - Šiauliai

Tai darbas verslo plėtros specialistui, gebančiam efektyviai organizuoti ir plėtoti įmonės veiklą – ieškoti naujų verslo galimybių, plėtoti gaminamų produktų ir gamybinių paslaugų asortimentą, ieškoti naujų klientų ir rinkų, eksporto pardavimo kanalų ir užsakomosios gamybos projektų.

Jis turėtų savarankiškai kurti ir plėtoti ilgalaikę įmonės veiklos strategiją, tobulinti organizacijos struktūrą, suformuoti profesionalią vadovų komandą ir organizuoti jos veiklą.
Jo darbas būtų ieškoti naujų verslo plėtros sprendimų ir nuolat tobulinti veiklą pagal klientų keliamus reikalavimus gamybai (asortimentas, kokybė, terminai, logistika ir kt.).

Reikalavimai:

  • Verslo valdymo, verslo plėtros arba komercinio darbo patirtis (įmonės vadovo arba funkcinio vadovo pareigose);

  • Gamybos išmanymas pageidaujamas, tačiau prioritetas yra verslo/prekybos plėtojimo patirtis (idealu – eksportui gaminančioje įmonėje);

  • Strateginis ir komercinis mąstymas - gebėjimas nuolat ieškoti ekonomiškai efektyviausių sprendimų;

  • Organizaciniai ir derybų įgūdžiai – gebėjimas dirbti su Lietuvos ir užsienio užsakovais, plėtoti eksporto galimybes;

  • Būtina mokėti anglų kalbą;

  • Gebėjimas efektyviai valdyti gamyklos komandą;  

  • Savarankiškumas, pozityvumas ir gebėjimas bendradarbiauti.

Atlygis - derybų objektas (orientaciniai startinis nuo 3500 Eur prieš mokesčius bei tolygiai augantis kartu su verslo vieneto veiklos rezultatais).

Daugiau informacijos Jums gali pateikti Jovita Jucienė +37069852469

CV siųsti iki: 2019-11-19

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*