Darbo skelbimai

GENERALINIS DIREKTORIUS (Gamybinėje įmonėje)

       


„Obelių Grupė“ www.obeliugrupe.lt apjungia 9 įmones Baltijos šalyse dirbančias skirtingose veiklose. Šiai grupei priklauso maisto produktų gamybos ir prekybos, smulkiųjų ir stambiųjų gyvūnų pašarų ir medikamentų prekybos bei veterinarijos paslaugas Baltijos šalyse teikiančios įmonės. Grupės apyvarta siekia beveik 100 mln. eurų.
„Obelių Grupė“ ieško vadovo vienai iš valdomų gamybinių įmonių – „Lomista“ www.lomista.lt

UAB „Lomista“ yra įmonė, užsiimanti aliejaus importu, gamyba, išpilstymu bei kitų maisto produktų prekyba. Kompanija yra savo segmento lyderė Lietuvoje (daugiau kaip 30 procentų aliejaus rinkos). Pagrindiniai valdomi prekių ženklai: „Obelių aliejus“, „Obelių majonezas“, aliejai „Vilnius“, „Perla“ ir „Perle“ ir kiti privatūs prekių ženklai.
Įmonė pagamina ir Baltijos šalių bei eksporto rinkose parduoda aliejaus ir bakalėjos gaminių už 30 mln. eurų.

Tai darbo pasiūlymas patyrusiam verslo plėtros profesionalui, gebančiam organizuoti gamybą ir plėtoti prekybą. Jūs, tampriai bendradarbiaudamas su Gamybos vadovu, būsite atsakingas už gamybinio verslo planavimą, efektyvų valdymą ir plėtrą. Įvairių veikos tobulinimo projektų inicijavimą ir jų koordinavimą. Investicijų planavimą ir valdymą.
Vadovausite organizacijos komandai, ugdysite žmones ir motyvuosite juos siekti užsibrėžtų tikslų.
Viena iš svarbiausių atsakomybių yra gamybinės veiklos valdymas, o taip pat naujų verslo ir eksporto galimybių paieška, darbas su didžiausiais prekybos tinklais.
Aliejaus versle taip pat labai svarbus yra efektyvus žaliavų pirkimo valdymas.

Reikalavimai:

  • Sėkminga gamybos verslo organizavimo, verslo plėtros bei komercinio darbo patirtis (idealu – eksportui gaminančios įmonės valdymo arba tarptautinės prekybos organizavimo patirtis);
  • Pageidautina išmanyti maisto prekybos tinkų bei tarptautinės prekybos žaliavomis (commodities) specifiką;
  • Strateginis mąstymas ir analitiškumas;
  • Komandos lyderio savybės; 
  • Pozityvumas, atvirumas naujovėms ir noras mokytis;
  • Komercinis mąstymas ir gebėjimas nuolat ieškoti efektyviausių sprendimų;
  • Komunikabilumas ir gebėjimas bendradarbiauti;
  • Anglų kalba.

Įmonė siūlo:

  • Atsakingą darbą plėtojant savo veiklos segmente pirmaujančios įmonės veiklą;
  • Galimybę dirbti su išskirtiniais vartotojų vertinamais prekiniais ženklais bei plėtoti veiklą tarptautinėse rinkose;
  • „Obelių grupė“ pagalbą bei veiklai plėtoti reikalingus finansinius resursus;
  • Nuo kvalifikacijos ir darbo rezultatų priklausantį atlygį (7000 - 10000 € prieš mokesčius bei nuo pasiektų rezultatų priklausančią bonusinę sistemą);
  • Įmonės automobilį ir hibridinio darbo galimybę.


Vadovo paiešką ir atranką atlieka PRIMUM ESSE. Konfidencialumą garantuojame.
Jei reikėtų, daugiau informacijos galite sužinoti jovita@primumesse.lt 

VADOVŲ PAIEŠKA  IR PERSONALO ATRANKA - PRIMUM ESSE

Už kiekvienos sėkmės istorijos yra žmonės. Žmonės, kurie gali kurti ir Jūsų įmonės sėkmės istoriją. Tereikia juos surasti, atpažinti ir sudominti. Tam esame mes - PRIMUM ESSE. Mūsų specializacija - aukščiausio lygio vadovų paieška (executive search), personalo atranka ir įvertinimas. Patirtis - suradome 500+ vadovų ir 2000+ specialistų. Užtikriname išskirtinę personalo atrankos kokybę - 97% surastų darbuotojų sėkmingai dirba po sutarto garantinio laikotarpio. Būtent kokybė, kliento pasitenkinimas ir ilgalaikiai santykiai, o ne vykdomų paieškų kiekis yra mūsų išskirtinumas.

PRIMUM ESSE sėkmę lemia gebėjimas efektyviai surasti lyderius ir talentus bei svarbiausia - profesionaliai įvertinti jų kompetenciją ir taikliai prognozuoti veiklos efektyvumą. Tvirtai tikime, kad darbuotojo asmeninės savybės, jo vertybės, motyvacija ir potencialas yra ne mažiau svarbūs, negu profesinė patirtis. Mūsų ištobulinta paieškos sistema bei mokėjimas perprasti žmones padeda surasti vadovus ir specialistus, turinčius Jums reikalingą profesinės kompetencijos ir asmeninių savybių balansą. 

CV siųsti iki: 2024-07-27

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*