Darbo skelbimai

PRODUKTO PARDAVIMO VADOVAS(-Ė)

„MK Technika" (www.mktechnika.lt) – vėdinimo sistemas bei jų komponentus kurianti, gaminanti ir tobulinanti moderni gamybos įmonė. Įmonė sėkmingai prekiauja Lietuvoje ir Baltijos šalyse, eksportuoja į Skandinaviją bei kitas ES šalis.

Siekdama efektyviai plėtoti išskirtinio gaminio pardavimą, gamykla ieško Produkto pardavimo vadovo („produkto šeimininko“).   

Jūs būsite atsakingas(-a) už „MK Technika“ gamykloje gaminamo išskirtinio modernaus techninio  produkto valdymą, jo populiarinimą ir pardavimo plėtrą Baltijos bei kitų šalių rinkose.

Humon www.humon.lt – tai inovatyvus komforto gerinimo sprendimas gyvenamiesiems namams, biurams, administraciniams pastatams, viešbučiams, gydymo įstaigoms ir kt.   

Jūs dirbsite su esamais ir naujais verslo partneriais („MK Technika“ atstovais ir produktų platintojais), vėdinimo sistemas projektuojančiomis bei instaliuojančiomis įmonėmis, architektais ir kitais tarpininkais, ieškosite naujų bendradarbiavimo, pardavimo plėtros ir eksporto galimybių.

Bendradarbiausite su gamyba (nuolat tobulindami) bei rinkodara (populiarindami) išskirtinį produktą.

Mes tikimės, kad Jūs:

 • Turite techninių produktų pardavimo/verslo plėtros patirties;
 • Gebate aktyviai plėtoti kontaktus su partneriais ir verslo klientais;
 • Gebate greitai mokytis ir perprasti techninį produktą;
 • Esate aktyvus, savarankiškas ir į rezultatą orientuotas pardavimo žmogus;
 • Esate pozityvus(-i) ir bendradarbiaujantis(-i);  
 • Gerai mokate lietuvių ir anglų kalbą.

Mes siūlome:

 • Galimybę valdyti, tobulinti ir populiarinti išskirtinį techninį produktą;
 • Galimybę plėtoti prekybinę veiklą tarptautinėje rinkoje;
 • Atsakingą ir savarankišką darbą nuolat augančioje įmonėje;
 • Stabilią ir draugišką komandą bei vertybėmis grįstą organizacijos kultūrą;
 • Nuo kompetencijos priklausantį atlygį (3400€ - 3900€ prieš mokesčius) bei nuo darbo rezultatų priklausančią skatinimo sistemą;
 • Automobilį;
 • Hibridinio darbo galimybę.
   

​Personalo atranką atlieka PRIMUM ESSE. Jei reikėtų, daugiau informacijos galite sužinoti jovita@primumesse.lt, tel. +37069852469. Konfidencialumą garantuojame.

TIESIOGINĖ VADOVŲ PAIEŠKA IR PERSONALO ATRANKA. PRIMUM ESSE

Už kiekvienos sėkmės istorijos yra žmonės. Žmonės, kurie gali kurti ir Jūsų įmonės sėkmės istoriją. Tereikia juos surasti, atpažinti ir sudominti. Tam esame mes - PRIMUM ESSE. Mūsų specializacija - aukščiausio lygio vadovų paieška (executive search), personalo atranka ir įvertinimas. Patirtis - suradome 500+ vadovų ir 2000+ specialistų. Užtikriname išskirtinę personalo atrankos kokybę - 97% surastų darbuotojų sėkmingai dirba po sutarto garantinio laikotarpio. Būtent kokybė, kliento pasitenkinimas ir ilgalaikiai santykiai, o ne vykdomų paieškų kiekis yra mūsų išskirtinumas.

PRIMUM ESSE sėkmę lemia gebėjimas efektyviai surasti lyderius ir talentus bei svarbiausia - profesionaliai įvertinti jų kompetenciją ir taikliai prognozuoti veiklos efektyvumą. Tvirtai tikime, kad darbuotojo asmeninės savybės, jo vertybės, motyvacija ir potencialas yra ne mažiau svarbūs, negu profesinė patirtis. Mūsų ištobulinta paieškos sistema bei mokėjimas perprasti žmones padeda surasti vadovus ir specialistus, turinčius Jums reikalingą profesinės kompetencijos ir asmeninių savybių balansą. 

CV siųsti iki: 2024-03-27

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*