Darbo skelbimai

Pardavimo vadybininkas – Produktų specialistas

UAB Expertus Vilnensis (www.exvil.lt) atstovaujame pasaulyje pirmaujančius  laboratorijų įrangos gamintojus ir prekiaujame jų produktais Lietuvoje ir Latvijoje. Įmonė diegia naujausias vaizdinimo, patologinės anatomijos, kriminalistinių tyrimų technologijas bei analitinę įrangą fizikiniams ir cheminiams tyrimams taip pat bendrąją laboratorijų įrangą. Mūsų sėkmės pagrindas – 30-metė patirtis rinkoje, profesionalų komanda, pažangiausių technologijų gamintojų produktai, nuolatinis darbas su klientais.

IEŠKOME PARDAVIMO VADYBININKO (-ės) – PRODUKTŲ SPECIALISTO (-ės), ATSAKINGO UŽ MIKROSKOPIJOS PRODUKTŲ PORTFELĮ

VILNIUS

Jei esi pardavimo profesionalas, tau artimas pažangių technologijų, analitikos ir bendradarbiavimo su klientais derinys, mėgsti gilintis ir spręsti problemas – turime tau pasiūlymą – darbą su pasaulyje lyderiaujančių mikroskopijos bei vaizdinimo technologijų gamintojų produktų portfeliu  https://www.exvil.lt/sritis/vaizdinimo/ 

Siūlome pardavimų vadybininko – Produktų specialisto poziciją, atsakingą už optinės bei elektroninės mikroskopijos produktų, kriminalistinių tyrimų įrangos bei skaitmeninės vaizdų analizės programinės įrangos pardavimą. Veiklos laukas (klientai): gyvybės mokslų, patologinės anatomijos, kriminalistikos ir medžiagotyros įmonės.

Būsimam kolegai realizuoti savo, kaip pardavimų profesionalo, patirtį padėsime suteikdami visus reikiamus resursus (apmokymus, reikalingą pagalbą bei palaikymą, pasidalysime sukaupta ilgamete patirtimi bei perduosime tvirtus santykius su esamais klientais).

DARBO POBŪDIS:
• Darbas su mikroskopijos produktų grupe bei klientais;
• Partneriškų santykių su esamais ir naujais klientais kūrimas ir auginimas;
• Klientų poreikių sekimas ir naujų techninių sprendimų paieška;
• Pardavimo galimybių paieška ir kūrimas, pardavimo sutarčių sudarymas ir jų realizavimas;
• Bendradarbiavimas su užsienio gamintojais ir partneriais, naujų produktų įsisavinimas;
• Savarankiškas laiko planavimas ir užsibrėžtų tikslų siekimas.

REIKALAVIMAI:
• Fizinių arba technologijos mokslų išsilavinimas (fizika, medžiagų inžinerija, chemijos inžinerija, matavimų inžinerija ar pan.);
• Pardavimo darbo su klientais, projektais, B2B patirtis;
• Domėjimasis, gebėjimas greitai perprasti modernią techninę įrangą;
• Geras anglų kalbos mokėjimas;
• Vairuotojo pažymėjimas ir galimybė lankyti klientus visoje Lietuvoje bei Latvijoje. 

ĮMONĖ SIŪLO:
• Galimybę dirbti su pasaulyje pripažintais technologijų lyderiais ir pirmaujančiais prekiniais ženklais;
• Įrangos gamintojų apmokymą (Lietuvoje ir užsienyje);
• Vertybėmis grįstą vadybą, profesionalumą vertinančią vadovų komandą;
• Patyrusią ir profesionalią specialistų komandą;
• Nuo kompetencijos priklausantį bazinį atlygį (2000€ - 3500€ bruto ir daugiau) ir su veiklos rezultatais susietą papildomo apmokėjimo sistemą, tarnybinį automobilį bei kitus pirmaujančios ir stabiliai veikiančios organizacijos privalumus. 

Personalo atranką atlieka PRIMUM ESSE. Jei reikėtų, daugiau informacijos galite sužinoti jovita@primumesse.lt, tel. +37069852469.
Konfidencialumą garantuojame.

PERSONALO PAIEŠKA IR ATRANKA. VADOVŲ PAIEŠKA. PRIMUM ESSE

Už kiekvienos sėkmės istorijos yra žmonės. Žmonės, kurie gali kurti ir Jūsų įmonės sėkmės istoriją. Tereikia juos surasti, atpažinti ir sudominti. Tam esame mes - PRIMUM ESSE. Mūsų specializacija - aukščiausio lygio vadovų paieška (executive search), personalo atranka ir įvertinimas. Patirtis - suradome 500+ vadovų ir 2000+ specialistų. Užtikriname išskirtinę personalo atrankos kokybę - 97% surastų darbuotojų sėkmingai dirba po sutarto garantinio laikotarpio. Būtent kokybė, kliento pasitenkinimas ir ilgalaikiai santykiai, o ne vykdomų paieškų kiekis yra mūsų išskirtinumas.

PRIMUM ESSE sėkmę lemia gebėjimas efektyviai surasti lyderius ir talentus bei svarbiausia - profesionaliai įvertinti jų kompetenciją ir taikliai prognozuoti veiklos efektyvumą. Tvirtai tikime, kad darbuotojo asmeninės savybės, jo vertybės, motyvacija ir potencialas yra ne mažiau svarbūs, negu profesinė patirtis. Mūsų ištobulinta paieškos sistema bei mokėjimas perprasti žmones padeda surasti vadovus ir specialistus, turinčius Jums reikalingą profesinės kompetencijos ir asmeninių savybių balansą. 

CV siųsti iki: 2023-09-29

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*