Darbo skelbimai

Paštomatų tinklo vadovas

„Omniva LT“ – tai tarptautinė logistikos įmonė, valdanti didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje. Remiantis apklausos duomenimis, „Omniva LT“ yra pirmasis pasirinkimas siųsti arba gauti siuntas paštomatu. Pasitelkdama inovatyvius sprendimus, OMNIVA keičia tradicines siuntų pristatymo paslaugas bei padeda e. komercijos verslams sparčiai augti. 

Kaunas 

Pasikeitus vartotojų pirkimo įpročiams ir situacijai siuntų pristatymo rinkoje, „Omniva LT“ veiklos apimtys augo dvigubai.  Siekdama efektyviau valdyti procesus, „Omniva LT“ ieško paštomatų tinklo vadovo, kuris bus atsakingas už paštomatų tinklo skyriaus veiklos organizavimą ir paštomatų plėtrą Lietuvoje.

Pagrindiniai darbai: sklandaus paštomatų tinklo veikimo užtikrinimas, veiklos analizė ir teikiamų paslaugų tobulinimas, paštomatų tinklo plėtra ir naujų technologinių sprendimų paieška, investicijų planavimas, paštomatų infrastruktūros tobulinimas, efektyvus komandos darbo organizavimas. 

Tikimės, kad Jūs:

• Esate valdęs, tobulinęs ir diegęs techninių paslaugų teikimą arba dirbęs su verslo paslaugų plėtra.
• Gebate planuoti ir organizuoti veiklą, inicijuoti bei realizuoti reikalingus pokyčius, sistemiškai tobulinti procesus, siekti suplanuoto rezultato, spręsti technines problemas, motyvuoti žmones.
• Esate pozityvus ir orientuotas į klientų poreikius.
• Turite vadovavimo komandai ir darbo su žmonėmis įgūdžius.
• Esate atviras techninėms bei technologinėms naujovėms ir siekiate skaitmenizuoti procesus.
• Gebate efektyviai bendradarbiauti su kitais verslo padaliniais, išorės partneriais ir paslaugų tiekėjais.
• Mokate anglų kalbą.

„Omniva LT“ siūlo:

• Įdomius iššūkius ir dinamišką aplinką sparčiai augančioje tarptautinėje įmonėje.
• Profesionalią  komandą.
• Konkurencingą darbo atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus.
• Lankstų darbo grafiką ir hibridinio darbo galimybę. 
 

Siūlomas atlygis: 2500-3000 Eur prieš mokesčius.
 

Personalo atranką atlieka PRIMUM ESSE. Daugiau informacijos jums suteiktų Jovita Jucienė +370 698 52469. Konfidencialumą garantuojame. 


PRIMUM ESSE – PROFESIONALI VADOVŲ PAIEŠKA, PERSONALO ATRANKA, KOMPETENCIJŲ VERTINIMAS

Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Veikla – aukščiausio lygio vadovų paieška (executive search), personalo atranka ir įvertinimas, lyderystės mokymai vadovams, koučingas (coaching) bei valdymo konsultacijos. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą. Užtikriname išskirtinę personalo atrankos kokybę - 97% surastų vadovų ir specialistų sėkmingai dirba po garantinio laikotarpio. Būtent kokybė, kliento pasitenkinimas ir ilgalaikiai santykiai, o ne vykdomų paieškų kiekis yra mūsų išskirtinumas.

 

CV siųsti iki: 2022-05-20

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*