Darbo skelbimai

Pardavimo vadovasLinea Libera (www.linealibera.lt) atstovauja pasaulyje pirmaujantiems laboratorijų įrangos gamintojams ir prekiauja jų produktais Lietuvoje ir Latvijoje.
Įmonė diegia naujausias technologijas, teikia pažangius sprendimus mokslo, medicinos, kontrolės institucijų laboratorijoms ir prekiauja moderniausia aparatūra bei sąnaudinėmis medžiagomis. Įmonės klientai – mokslo, medicinos, kontrolės institucijų laboratorijos bei gyvybės mokslų srityje veikiančios organizacijos.
Įmonės sėkmės pagrindas – ilgametė patirtis rinkoje, profesionalų komanda, pažangiausių technologijų gamintojų produktai, išplėtotas ir efektyviai veikiantis įrangos aptarnavimo tinklas.

Pardavimo vadovas bus atsakingas už komercinę veiklą Lietuvoje: planuos, organizuos ir plėtos pardavimą; ieškos naujų verslo galimybių ir sprendimų; vadovaus patyrusiai ir specializuotai įrangos specialistų pardavimo komandai; palaikys ir plėtos santykius su prekybos partneriais, tiekėjais ir svarbiausiais klientais; populiarins parduodamus produktus; tampriai bendradarbiaus su serviso paslaugų komanda.

Reikalavimai:
•   Sėkminga B2B pardavimo organizavimo patirtis ir gebėjimas plėtoti verslą;
•   Vadovavimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai (siekiant organizacijos tikslų mokėti plėtoti efektyvią darbinę partnerystę su patyrusia komanda);
•   Noras ir gebėjimas greitai mokytis, perprasti parduodamų produktų bei rinkos specifiką;
•   Pozityvumas, aktyvumas ir rezultato siekimas;
•   Aukštasis išsilavinimas (pageidautina gamtos mokslų ar kitaip susijęs su veiklos sfera);
•   Anglų kalba;
•   Idealiu atveju Jūs organizavote pardavimą laboratorijų, modernios techninės aparatūros, gamtos mokslų ar panašioje srityje, tačiau įmonė svarstytų motyvuotą kandidatą ir iš bet kurios kitos sferos.

Įmonė siūlo:
•   Galimybę dirbti su pasaulyje pripažintais technologijų lyderiais ir pirmaujančiais prekiniais ženklais;
•   Profesionalumą vertinančią ir veikti skatinančią vadovų komandą;
•   Vertybėmis grįstą vadybą, sprendimų laisvę ir atsakomybę;
•   Patyrusią ir profesionalią įrangos specialistų komandą;
•   Nuo kompetencijos ir darbo rezultatų priklausantį atlygį (2800-3600€ bruto), tarnybinį automobilį bei kitus pirmaujančios ir stabiliai veikiančios organizacijos privalumus.

Daugiau informacijos Jums gali suteikti PRIMUM ESSE konsultantė Jovita Jucienė jovita@primumesse.lt +37069852469
Konfidencialumą garantuojame. Vadovo atranką atlieka PRIMUM ESSE.

VADOVŲ PAIEŠKA. PERSONALO ATRANKA. PRIMUM ESSE
Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Veikla – vadovų paieška, personalo atranka, vadovų mokymai bei valdymo konsultacijos. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą.
 

CV siųsti iki: 2021-04-19

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*