Darbo skelbimai

Komunikacijos vadovas

Maltiečiai (Maltos ordino pagalbos tarnyba Lietuvoje - www.maltieciai.lt) yra unikalios ir seniausios pasaulyje labdaros organizacijos – Maltos ordino, veikiančio daugiau kaip 120 pasaulio šalių, dalis. 

Lietuvoje organizacija buvo įsteigta 1991 m. ir šiandieną sėkmingai vykdo įvairią socialinę veiklą – teikia pagalbą visų tautybių, rasių ir tikėjimų vargstantiems, neįgaliems, vienišiems ir kitiems socialinėje atskirtyje gyvenantiems asmenims ar bendruomenėms. Bendradarbiaudama su socialiniais partneriais ir rėmėjais Lietuvoje bei užsienyje organizacija skatina socialinę atsakomybę ir savanorystę. Šiuo metu organizacijos veikloje dirba apie 150 darbuotojų bei 1500 savanorių.

Vilnius

Maltiečiai į organizacijos vadovų komandą kviečia komunikacijos specialistą, galintį visuomenėje profesionaliai skleisti žinią apie organizaciją, jos vykdomas socialines veiklas, programas bei  iniciatyvas. Siūlome darbą entuziastingoje komandoje, iššūkius ir veiklų įvairovę, galimybę užsiimti prasminga ir visuomenei gerą nešančia veikla.

Jus kursite ir realizuosite organizacijos komunikacijos strategiją, palaikysite ir aktyviai plėtosite ryšius su visuomene, partneriais bei žiniasklaida, organizuosite renginius, rūpinsitės informacine sklaida tradiciniuose kanaluose bei socialiniuose tinkluose, organizuosite komunikacijos komandos darbą (2 pavaldūs specialistai).  

Organizacijos lūkesčiai jums:

• Sėkminga darbo komunikacijos srityje patirtis;
• Pozityvumas ir gebėjimas dirbti komandoje;
• Gebėjimas įtraukti visus vadovus į organizacijos misijos, veiklų bei projektų komunikaciją – mokėjimas parodyti to prasmę, konsultuoti ir padėti; 
• Organizaciniai gebėjimai ir puikus darbo su įvairiais komunikacijos kanalais išmanymas;
• Prezentavimo bei tekstų rašymo įgūdžiai;
• Kūrybiškumas, aktyvumas, rezultato siekimas;
• Anglų kalbos mokėjimas.

Kodėl verta pas mus dirbti:

• Prasmingas darbas – atlikdamas kasdienius darbus tu prisidedi prie gėrio kūrimo ir padedi pažeidžiamiems mūsų visuomenės nariams.
• Iššūkiai – prisijungsi prie intensyviai augančios ir tobulėjančios organizacijos kurioje turėsi galimybę įgyvendinti savo idėjas bei matyti rezultatą – ne tik kaip tiesioginiame savo darbe sukurtą procesą ar rezultatą, bet ir kaip tavo įdirbis tampa didesne ar kokybiškesne pagalba pažeidžiamiems asmenims – mūsų paslaugų gavėjams.
• Tarptautiškumas – turime tvirtus partnerystės ryšius su kitų valstybių maltiečiais, bendraujame ir bendradarbiaujame, dalinamės patirtimi.
• Esame žmonių organizacija – rūpinamės savo darbuotojais, savanoriais, paslaugų gavėjais ir visais maltiečių bendruomenės nariais. Mums rūpi kaip jaučiasi mūsų žmonės, turime daug veiklų skirtų bendruomeniškumo puoselėjimui ir psichologinės savijautos gerinimui.

Siūlomas atlyginimas – 2500€ prieš mokesčius.

Personalo atranką atlieka PRIMUM ESSE. Daugiau informacijos dėl atrankos jums suteiktų  Jovita Jucienė +37069852469. Konfidencialumą garantuojame.

PRIMUM ESSE - PROFESIONALI VADOVŲ PAIEŠKA. PERSONALO ATRANKA. KOMPETENCIJŲ VERTINIMAS
Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje.  Veikla – aukščiausio lygio vadovų paieška (executive search), tiesioginė personalo paieška, personalo atranka ir įvertinimas, lyderystės mokymai vadovams, koučingas (coaching) bei valdymo konsultacijos. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą. Užtikriname išskirtinę personalo paieškos kokybę - 97% surastų vadovų ir specialistų sėkmingai dirba po garantinio laikotarpio. Būtent kokybė, kliento pasitenkinimas ir ilgalaikiai santykiai, o ne vykdomų personalo paieškų kiekis yra mūsų išskirtinumas. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. 

PERSONALO ATRANKA. VADOVŲ PAIEŠKA. PRIMUM ESSE.

CV siųsti iki: 2022-06-18

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*