Darbo skelbimai

PIRKIMO IR ASORTIMENTO FORMAVIMO VADOVAS

„Reitan grupė“ (www.reitangruppen.no) – tai viena didžiausių Norvegijos įmonių, užsiimanti mažmenine prekių, paslaugų ir degalų prekyba, nekilnojamojo turto bei investicine veikla. Reitan dirba beveik 40 000 darbuotojų. „Reitan grupė“ valdo įmones Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Suomijoje, Lietuvoje, Estijoje ir Latvijoje. Lietuvoje „Reitan grupė“ valdo „Narvesen“ parduotuvių, „Lietuvos spaudos“ kioskų ir „Caffeine“ kavinių tinklus bei spaudos platinimo verslą „Press Express“. 

Vilnius

„Press Express“ (www.pressexpress.lt) - tai Lietuvoje pirmaujanti knygų ir spaudos platinimo bei užsienio leidinių prenumeratos paslaugas teikianti įmonė. Prekės ir paslaugos platinamos per  mažmeninės prekybos tinklus, knygynus bei internetinėje prekyboje.

„Press Express“ ieško Pirkimo ir Asortimento formavimo vadovo, kuris bendradarbiaus su įmonės partneriais/tiekėjais ir bus atsakingas už įmonės „prekybos krepšelio“ formavimą (knygos, žurnalai, spauda, prenumeratos, žaidimai ir kt.).

Pagrindiniai darbai: rinkos poreikių analizė ir asortimento formavimas; darbas su leidyklomis ir kitais tiekėjais ieškant kūrybiškų bendradarbiavimo sprendimų (produkto parinkimas ir jo pardavimo/marketingo palaikymo veiksmų suplanavimas); kainodara, pirkimo sutarčių sudarymas, tiekimo planavimas; pavaldžios pirkimo vadybininkų komandos darbo organizavimas.   

Reikalavimai:

• Gebėti konstruktyviai bendradarbiauti su tiekėjais (dauguma jų – nuolatiniai) ieškant rinkos poreikius atliepiančių win-win sprendimų;
• Vadovavimo patirtis įgyta tiekimo/pirkimo, pardavimo, produktų/projektų valdymo arba svarbiausių klientų valdymo/aptarnavimo srityje;
• Puikūs planavimo, analizės ir organizavimo įgūdžiai;
• Gebėjimas valdyti bendrus su tiekėjais inicijuojamus produkto kūrimo, platinimo ir rinkodaros projektus;
• Pozityvumas, dėmesys žmonėms ir komandinio darbo įgūdžiai;
• Anglų kalba. 

Įmonė siūlo:

• Galimybę dirbti pažangioje skandinaviškos kultūros organizacijoje, garsėjančioje vertybėmis grįsta vadyba;
• Profesionalumą vertinančią, palaikančią ir veikti skatinančią vadovų komandą;
• Sprendimų laisvę ir atsakomybę;
• Patyrusią, draugišką ir stabilią komandą;
• Nuo kompetencijos ir darbo rezultatų priklausantį atlygį (apie 3000-4000 € bruto);
• Įmonės automobilį, papildomą sveikatos draudimą bei kitus pirmaujančios ir stabiliai veikiančios tarptautinės organizacijos pranašumus. 
 

Personalo atranką atlieka PRIMUM ESSE. Jei reikėtų daugiau informacijos: Jovita Jucienė +37069852469 
Konfidencialumą garantuojame.

PRIMUM ESSE - MŪSŲ EKSPERTINĖ SRITIS ŽMONĖS. PERSONALO ATRANKA IR VADOVŲ PAIEŠKA.

Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir darbuotojus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių personalo atrankos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Veikla – aukščiausio lygio vadovų paieška, tiesioginė personalo paieška, personalo atranka ir įvertinimas, lyderystės mokymai vadovams bei valdymo konsultacijos. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą. Užtikriname išskirtinę personalo atrankos kokybę - 97% surastų vadovų sėkmingai dirba po garantinio laikotarpio. Būtent kokybė, kliento pasitenkinimas ir ilgalaikiai santykiai, o ne vykdomų paieškų kiekis yra mūsų išskirtinumas.

CV siųsti iki: 2022-03-08

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*