Darbo skelbimai

Vaistinės vadovas


 

Oribalt www.Oribalt.lt – tai tarptautinė vaistų prekybos ir farmacinės logistikos įmonė sėkmingai dirbanti Baltijos šalyse jau 30 metų. Įmonė prekiauja vaistais ir medicininės paskirties prekėmis, yra didmeninio vaistų tiekimo įmonė teikianti farmacinės logistikos paslaugas, vykdo nuosavų prekinių ženklų rinkodarą. „Oribalt Group“ pardavimai siekia 60 milijonų eurų, grupės įmonėse dirbo 140 darbuotojų.

Oribalt plečia veiklą ir steigią naują įmonę, kuri užsiims vaistų mažmenine prekyba (vaistų prekyba internetu).

Įmonė ieško Vaistinės vadovo, kuris bus atsakingas už internetinės vaistinės įsteigimą, jos veiklos valdymą ir plėtojimą. 

Pagrindiniai darbai: vaistų prekybos internetu paleidimas ir vystymas, prekybos asortimento formavimas, vaistinės veiklos atitikimo įstatymams ir Geros Vaistinių Praktikos reikalavimams kontrolė, vaistinės veiklos planavimas ir koordinavimas, pardavimo plėtra, rinkodara ir kt. 

Reikalavimai:

• Aukštasis universitetinis farmacinis išsilavinimas;
• Vaistininko praktikos licencija;
• Darbo patirtis mažmeninėje vaistų prekyboje;
• Geros Vaistinių Praktikos reikalavimų išmanymas;
• Savarankiškumas, organizaciniai gebėjimai ir rezultato siekimas.

Įmonė siūlo atsakingą ir perspektyvų darbą savo veiklos sferoje pirmaujančioje ir nuolat augančioje tarptautinėje organizacijoje; plokščią organizacinę struktūrą ir profesionalią Baltijos šalių komandą; nuo kompetencijos priklausantį atlyginimą (apie 2500-3200€ prieš mokesčius) ir nuo darbo rezultatų priklausančią skatinimo sistemą.

CV prašytume pateikti: daiva.narusiene@oribalt.com .

Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis: Daiva Narušienė tel. 85 2688 424. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRIMUM ESSE – PROFESIONALI PERSONALO ATRANKA, VADOVŲ PAIEŠKA, KOMPETENCIJŲ VERTINIMAS

PRIMUM ESSE specializacija - aukščiausio lygio vadovų, funkcinių vadovų ir išskirtinių specialistų paieška. Personalo atranka ir kompetencijų vertinimas. Patirtis - suradome 500+ vadovų ir 2000+ specialistų. Užtikriname išskirtinę paieškos kokybę - 97% surastų darbuotojų sėkmingai dirba po garantinio laikotarpio. Mūsų klientai - prekybos, gamybos ir paslaugų kompanijos.

PRIMUM ESSE sėkmę lemia gebėjimas efektyviai surasti lyderius ir talentus bei svarbiausia - profesionaliai įvertinti jų kompetenciją ir taikliai prognozuoti veiklos efektyvumą. Tvirtai tikime, kad darbuotojo asmeninės savybės, jo vertybės, motyvacija ir potencialas yra ne mažiau svarbūs, negu profesinė patirtis. Mūsų ištobulinta paieškos sistema bei mokėjimas perprasti žmones padeda surasti vadovus ir specialistus, turinčius Jums reikalingą profesinės kompetencijos ir asmeninių savybių balansą.

Kandidatų kompetencijai atskleisti naudojame modernias vertinimo metodikas - esame oficialus Švedijos kompanijos Assessio atstovas ir jų produktų (elektroninių psichologinių testų) platintojas. PRIMUM ESSE paslaugomis naudojasi pirmaujančios Lietuvos ir užsienio įmonės, iš kurių 2/3 patenka į TOP 10 savo srityje. 70% mūsų klientų yra tarptautinės kompanijos. Daugiau nei 80% užsakovų bendradarbiauja su mumis pakartotinai ir tampa nuolatiniais klientais. Dažnai jiems esame strateginis partneris formuojant komandą bei patarėjas stiprinant patrauklaus darbdavio įvaizdį.

Vykdydami vadovų paieškos (executive search) ir personalo atrankos projektus Baltijos šalyse bendradarbiaujame su kolegomis ARIKO ReServ (Estija ir Latvija), Assessio (Švedija), Psycon (Suomija).

CV siųsti iki: 2021-12-04

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*