Darbo skelbimai

Pardavimo vadybininkas (-ė)Kauno kredito unija – (www.kku.lt) - tai jau 20 metų sėkmingai veikianti finansinė institucija, dirbanti kooperatiniais pagrindais ir teikianti visas klasikines finansines (bankines) paslaugas savo unijos nariams.

Kaunas / Kauno apskritis

Įmonė ieško aktyvaus pardavimo vadybininko, kuris bus atsakingas už finansinių paslaugų pardavimo plėtrą Kauno apskrityje. Jis palaikys ir plėtos santykius su verslo partneriais bei esamais ir potencialiais klientais - analizuos klientų poreikius, teiks informaciją apie finansines paslaugas ir produktus, ruoš pasiūlymus bei ves derybas, sudarinės paslaugų teikimo sutartis.

Reikalavimai:
•    Būtina aktyvaus pardavimo patirtis – verslo kontaktų inicijavimo, klientų paieškos, prezentavimo ir derybų, sutarčių derinimo ir pan.;
•   Gebėjimas greitai mokytis ir perprasti finansinius produktus (darbo patirtis finansinių ar kitų panašių paslaugų pardavimo srityje būtų pranašumas);
•    Aktyvumas, komunikabilumas, rezultato siekimas;
•    Pozityvumas ir gebėjimas dirbti komandoje;
•    Aukštasis išsilavinimas (pageidautina susijęs su veiklos pobūdžiu).

Įmonė siūlo:
•    Aktyvų komercinį darbą stabilioje ir nuolat augančioje organizacijoje;
•    Apmokymą apie produktus bei karjeros galimybę;
•    Nuo darbo rezultatų priklausantį atlygį (1500-1700€ prieš mokesčius bazinį atlyginimą bei nuo pardavimo rezultatų priklausančius priedus).

Personalo atranką atlieka PRIMUM ESSE. Daugiau informacijos Jums gali suteikti Jovita Jucienė +37069852469
Į tolimesnį  etapą kviečiamus kandidatus informuosime. Konfidencialumą garantuojame.

 

PRIMUM ESSE

Gebėjimas pasirinkti tinkamus lyderius ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių vadovų bei specialistų paieškos / atrankos įmonių Vilniuje. Mūsų ekspertinė sritis yra žmonės. PRIMUM ESSE veikla – vadovų paieškapersonalo atranka ir įvertinimas, vadovų ir darbuotojų mokymai, valdymo konsultacijos. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę kompanijai kuria žmonės. Mes randame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau 25+ metus teikiame kompleksines HR konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą.
Užtikriname išskirtinę personalo paieškos kokybę - 97% surastų specialistų sėkmingai dirba po garantinio laikotarpio. Kokybė, kliento pasitenkinimas ir ilgalaikiai santykiai, o ne vykdomų darbuotojų paieškų kiekis yra mūsų išskirtinumas.

CV siųsti iki: 2021-03-23

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*