Darbo skelbimai

Techninio skyriaus vadovas

„Dolomitas“ (www.dolomitas.lt) yra didžiausias skaldos gamintojas Lietuvoje (apyvarta viršija 35 mln. eurų), gaminantis ir prekiaujantis aukščiausios kokybės gaminiais iš dolomito bei granito, skirtais kelininkams, pramonei, statyboms ir žemės ūkiui. „Dolomito“ produkciją naudojama asfaltbetonio mišiniams, kelių statybose, asfalto paviršiaus apdorojimui, gelžbetonio konstrukcijų, statybinio betono, akmens vatos, trąšų, stiklo gamyboje, chemijos ir metalurgijos pramonėje. 

Darbo vieta - Pakruojis

Jūs dirbsite įmonės gamybiniame padalinyje Pakruojyje. Būsite pavaldus Gamybos direktoriui ir atsakingas už gamybinės įrangos veikimo užtikrinimą, jos priežiūrą ir efektyvią eksploataciją. Vadovausite techninio skyriaus komandai, organizuosite gamybos technologinių linijų bei įrangos priežiūrą, gedimų prevenciją ir remontą, naujos įrangos instaliavimą ir kt. 

Reikalavimai:

• Techninis išsilavinimas bei pageidautina panašaus darbo gamybinėje įmonėje patirtis;
• Gebėjimas planuoti ir valdyti technikos skyriaus veiklą bei efektyviai organizuoti pavaldžios  komandos darbą;
• Atsakingumas, punktualumas ir nepriekaištingas požiūris į kokybę;
• Techninis mąstymas ir gebėjimas greitai mokytis;
• Komunikabilumas, problemų sprendimo įgūdžiai, mokėjimas dirbti su žmonėmis.

Įmonė siūlo: 

• Atsakingą darbą savo veiklos sferoje pirmaujančioje ir ambicingai augančioje gamybinėje kompanijoje;
• Reikalingą apmokymą ir įmonės vadovų palaikymą;
• Galimybę dirbti su pozityviai rinkoje vertinamu prekiniu ženklu ir aukštos kokybės produktais;
• Konkurencingą atlygį (nuo 3800€ prieš mokesčius);
• Tarnybinį automobilį ir galimybę dirbti „Dolomitas“ gyvenant Šiauliuose, Panevėžyje ar kitame mieste. 

Personalo atranką atlieka PRIMUM ESSE. Daugiau informacijos dėl atrankos jums suteiktų  Jovita Jucienė +37069852469. Konfidencialumą garantuojame.

PRIMUM ESSE - PROFESIONALI VADOVŲ PAIEŠKA. PERSONALO ATRANKA. KOMPETENCIJŲ VERTINIMAS
Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje.  Veikla – aukščiausio lygio vadovų paieška (executive search), tiesioginė personalo paieška, personalo atranka ir įvertinimas, lyderystės mokymai vadovams, koučingas (coaching) bei valdymo konsultacijos. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą. Užtikriname išskirtinę personalo paieškos kokybę - 97% surastų vadovų ir specialistų sėkmingai dirba po garantinio laikotarpio. Būtent kokybė, kliento pasitenkinimas ir ilgalaikiai santykiai, o ne vykdomų personalo paieškų kiekis yra mūsų išskirtinumas. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. 

 

CV siųsti iki: 2022-06-16

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*