Darbo skelbimai

Projektų vadovas


Vilnius

Jau 16 metų Personalo valdymo profesionalų asociacija (www.pvpa.lt) Lietuvoje vienija organizacijų personalo profesionalus. Esame EAPM (European Association for People Management) nariai, kuriame mokymosi turinį, aplinką, galimybes bei progas profesiniam augimui, patirties dalijimuisi. Mes organizuojame renginius, tęstinius mokymus pradedantiems ir patyrusiems specialistams bei vadovams, kuriems rūpi žmogus organizacijoje. 

PVPA nariai – pažangios, savo darbuotojais besirūpinančios organizacijos. Mūsų renginiuose dalyvaujantys atstovai – nuolat besimokantys, geranoriški ir smalsūs. 

PVPA veikla plečiasi, tad ieškome kolegos, su kuriuo drauge tęstume pradėtus darbus bei vystytume naujus projektus. Siūlome tau prisidėti organizuojant, koordinuojant ir administruojant renginius ir mokymus asociacijos bendruomenei. PVPA komandoje mes generuojame idėjas ir jas įgyvendiname, lanksčiai ir greitai reaguojame į pasikeitusią situaciją bei mūsų asociacijos narių poreikius.

Jeigu domiesi personalo valdymu ir nori tobulėti šioje srityje bei prisidėti prie personalo valdymo Lietuvoje stiprinimo ir gerosios praktikos sklaidos – šis pasiūlymas tau!

Mes ieškome organizuoto, pozityviai nusiteikusio kolegos(-ės), kuris(-i) gebės dirbti ir komandoje, ir savarankiškai prisiimdamas(-a) atsakomybę. Projektų valdymo, renginių ar mokymų organizavimo patirtis, personalo valdymo srities kompetencija arba noras ją įgyti – prielaida mums dirbti kartu.

Siūlomas atlygis - 2000-2500 Eur prieš mokesčius.

Personalo atranką atlieka PRIMUM ESSE. Daugiau informacijos jums suteiktų Jovita Jucienė +370 698 52469. Konfidencialumą garantuojame. 


PRIMUM ESSE – PROFESIONALI VADOVŲ PAIEŠKA, PERSONALO ATRANKA, KOMPETENCIJŲ VERTINIMAS

Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Veikla – aukščiausio lygio vadovų paieška (executive search), personalo atranka ir įvertinimas, lyderystės mokymai vadovams, koučingas (coaching) bei valdymo konsultacijos. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą. Užtikriname išskirtinę personalo atrankos kokybę - 97% surastų vadovų ir specialistų sėkmingai dirba po garantinio laikotarpio. Būtent kokybė, kliento pasitenkinimas ir ilgalaikiai santykiai, o ne vykdomų paieškų kiekis yra mūsų išskirtinumas.

CV siųsti iki: 2022-05-25

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*