Darbo skelbimai

Pardavimo vadybininkas Lietuvai (Elektrotechnika)

Rittal (www.rittal.lt) yra vienas didžiausių pasaulyje elektrotechnikos gamintojas, siūlantis sisteminius sprendimus pramonės automatizavimo, elektros paskirstymo bei duomenų centrų inžinierinės infrastruktūros srityse.  Rittal tai – 12000 darbuotojų, 12 aukščiausių technologijų gamyklų ir beveik 70 dukterinių prekybos įmonių pasaulyje. 

Vilnius arba Kaunas

Jūs būsite pavaldus Baltijos šalių pardavimo vadovui ir atsakingas už elektrotechnikos pardavimo verslo plėtrą Lietuvoje. Jūs dirbsite su esamais ir naujais verslo klientais bei partneriais (pramonės įmonėmis, elektrotechnikos distributoriais, elektrotechnikos sistemų integratoriais, duomenų centrais ir pan.) ieškodamas bendradarbiavimo galimybių ir tinkamiausių Rittal elektrotechnikos produktų bei sistemų pardavimo sprendimų.     

Mes tikimės, kad Jūs:

  • Turite techninių produktų pardavimo darbo patirties (pageidautina elektrotechnikos srityje arba turite atitinkamą inžinierinį su elektrotechnika susijusį išsilavinimą);
  • Gebate palaikyti ir aktyviai plėtoti kontaktus su verslo klientais bei parteriais;
  • Turite prezentavimo ir problemų sprendimo įgūdžių;
  • Greitai mokotės, gebate perprasti techninius produktus ir naujoves;
  • Esate aktyvus, komunikabilus, savarankiškas ir į rezultatą orientuotas žmogus;
  • Mokate anglų kalbą.

Rittal ieško aktyvaus ir organizuoto specialisto, norinčio dirbti ir tobulėti tarptautinėje įmonėje, ir siūlo jam gerai organizuotą darbą, europietišką verslo kultūrą ir darbo aplinką, visapusišką pagalbą, nuolatinį kvalifikacijos kėlimą, nuo darbo rezultatų priklausantį atlygį (diapazone 2500-3500€ prieš mokesčius), tarnybinį automobilį, hibridinio darbo galimybę ir kitus pirmaujančios kompanijos privalumus.

Personalo atranką atlieka PRIMUM ESSE. Daugiau informacijos dėl personalo atrankos galite sužinoti jovita@primumesse.lt, tel. +37069852469.
Konfidencialumą garantuojame.

APIE PRIMUM ESSE
Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Veikla – aukščiausio lygio vadovų paieška (executive search), personalo atranka ir įvertinimas, lyderystės mokymai vadovams, koučingas (coaching) bei valdymo konsultacijos. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą. Užtikriname išskirtinę personalo atrankos kokybę - 97% surastų vadovų ir specialistų sėkmingai dirba po garantinio laikotarpio. Būtent kokybė, kliento pasitenkinimas ir ilgalaikiai santykiai, o ne vykdomų paieškų kiekis yra mūsų išskirtinumas.

VADOVŲ PAIEŠKA. PERSONALO ATRANKA. PRIMUM ESSE.

CV siųsti iki: 2022-06-23

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*