Darbo skelbimai

Personalo vadovo atranka

Vilandra www.vilandra.lt/lt yra Baltijos šalyse sėkmingai veikianti plataus vartojimo ir medicininės paskirties produktų didmeninės prekybos bei rinkodaros įmonė.

Vilandra jau beveik 30 metų importuoja pasaulyje pirmaujančių prekinių ženklų produktus (Chupa Cups, Mentos, Haribo, Rio Mare, Neutrogena, o.b., Carefree, Listerine, Vileda, Bambo Nature, Skyn, LifeStyles ir kt.), organizuoją jų prekybą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, užtikrina paskirstymą ir logistiką, teikia prekinių ženklų rinkodaros paslaugas. 

Vilnius

Personalo vadovas yra atsakingas už nuolatinį įmonės personalo valdymo sistemos tobulinimą, reikalingų pokyčių planavimą ir įgyvendinimą nuolat augančioje įmonėje. 

Ji/jis inicijuos ir valdys įvairius personalo projektus: organizacinės kultūros stiprinimo, motyvacinės ir veiklos valdymo sistemų tobulinimo, darbuotojų ugdymo, komandinio darbo tobulinimo, talentų pritraukimo, vidinės komunikacijos efektyvinimo, ir kt. Taip pat rūpinsis įvairių su personalo klausimais susijusių procesų aprašymu bei tvarkų tvirtinimu.  

Reikalavimai:

 • Patirtis – būtina išmanyti ir gebėti organizuoti pažangų personalo valdymą;
 • Aktyvumas, savarankiškumas ir kryptingumas – mokėti planuoti ir nuosekliai tobulinti personalo veiklą;
 • Bendradarbiavimo ir komandinio darbo įgūdžiai – gebėti plėtoti efektyvią darbinę partnerystę su įmonės vadovais bei kolektyvu;
 • Pozityvumas – tikėti sėkme, gebėti sudominti, motyvuoti žmones ir valdyti pokyčius;
 • Rezultato siekimas – mokėti valdyti projektus ir planus paversti realybe;
 • LR darbo kodekso bei kitų teisės aktų, reglamentuojančių personalo valdymo sritį išmanymas;
 • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina susijęs su veiklos pobūdžiu);
 • Anglų kalba.

Vilandra siūlo:

 • Įdomų, savarankišką ir atsakingą darbą;
 • Atsakomybę už trijų Baltijos šalių personalą; 
 • Nuo kompetencijos priklausantį atlygį (apie 3500-4500€ prieš mokesčius) ir nuo rezultatų priklausančią premijavimo sistemą;
 • Lankstų darbo grafiką ir hibridinio darbo galimybę.

www.vilandra.lt Stebėkite mus: Linkedin & Instagram

Personalo vadovo atranką atlieka PRIMUM ESSE. Daugiau informacijos galite sužinoti jovita@primumesse.lt, tel. +37069852469.
Konfidencialumą garantuojame.

APIE PRIMUM ESSE

Gebėjimas pasirinkti tinkamiausius vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius darbuotojus. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti.

Mūsų veikla:
personalo paieška, atranka ir įvertinimas;
aukščiausio lygio vadovų paieška (executive search);
vadovų koučingas (coaching) ir personalo valdymo konsultacijos;
vadovų ir darbuotojų mokymai bei komandos formavimas (team buildingas);
išdarbinimas (outplacement). 

Už kiekvienos sėkmės istorijos yra žmonės. Žmonės, kurie gali kurti ir Jūsų verslo sėkmės istoriją. Tereikia juos surasti, atpažinti ir sudominti. Tam esame mes -  jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą. 

 

CV siųsti iki: 2022-12-18

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*