Darbo skelbimai

Kurjerių tinklo vadovas

OMNIVA (www.omniva.lt)  – tai tarptautinė logistikos kompanija kiekvieną dieną savo klientams pristatanti džiaugsmą Lietuvoje. Valdydami didžiausią 350 paštomatų tinklą šalyje, Lietuvos gyventojų nuomone, esame pirmasis pasirinkimas siųsti arba gauti siuntas paštomatais. Mūsų komanda prisideda prie spartaus e. komercijos augimo, kurdami ir vystydami inovatyvius sprendimus, skirtus gerinti verslo patirtį prekiaujant internetu, bei vartotojų džiaugsmą, apsiperkant internetu.

Vilnius arba Kaunas

Augant el.komercijos svarbai, keičiantis vartotojų pirkimo įpročiams ir situacijai siuntų pristatymo rinkoje, Omniva LT veiklos apimtys augo daugiau kaip dvigubai, o siuntų srauto augimo tendencijos numatomos ir ateityje. Siekdama efektyviai valdyti dinamiškai augantį verslą, Omniva LT ieško vadovo, kuris bus atsakingas už siuntas surenkančio bei pristatančio kurjerių tinklo efektyvų valdymą ir savalaikę, pamatuotą plėtrą. 

Pagrindiniai uždaviniai - kurjerių tinklo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas, veiklos analizė, naujovių ir investicijų įgyvendinimas, procesų bei resursų savalaikis planavimas, veiklos procesų sisteminimas, tobulinimas ir optimizavimas, sudėtingų situacijų valdymas ir sprendimų paieška, kokybiškų paslaugų teikimas ir komandos kompetencijų augimo užtikrinimas. 

Šiuo metu Kurjerių tinklo vadovo komandoje yra 5 Regionų vadovai, vadovaujantys savo regionų administracijos bei kurjerių komandoms.   

Reikalavimai:

• Idealiu atveju Jūs dirbote panašų organizacinį/strateginį/plėtros darbą valdant ir tobulinant didelės apimties logistikos procesus ar paslaugas, vystant IT sistemas ir įrankius, tačiau įmonė svarstytų patyrusį profesionalą ir iš kitos sferos;
• Strateginis ir ekonominis mąstymas, gebėjimas matyti visuminį veiklos vaizdą;
• Būtini puikūs vadovavimo ir darbo su žmonėmis įgūdžiai;
• Gebėjimas valdyti skirtingų įmonės veiklos etapų iššūkius ir pokyčius – sistemiškai tobulinti, optimizuoti ir modernizuoti veiklą, siekti suplanuoto rezultato, spręsti technines problemas, motyvuoti žmones;
• Pozityvumas, komandinis darbas, atvirumas naujovėms ir gebėjimas greitai mokytis;
• Aktyvumas ir įsitraukimas sprendžiant problemas („hands on attitude“);
• Anglų kalba;
• Aukštasis išsilavinimas.

Įmonė siūlo:

• Atsakingą organizacinį darbą dinamiškoje sferoje augančioje kompanijoje;
• Tarptautinę organizacijos kultūrą ir profesionalią komandą;
• Atsakomybę už didelės komandos vystymą (200-300 žmonių);
• Savarankiškumą ir galimybę priiminėti sprendimus;
• Konkurencingą ir su darbo rezultatais susietą atlygį (apie 3500-4500€ prieš mokesčius);
• Lanksčias darbo valandas ir galimybę dirbti hibridiniu būdu – deriname darbą iš ofiso su nuotoliniu darbu.

Vadovo paiešką atlieka PRIMUM ESSE. Daugiau informacijos dėl personalo atrankos galite sužinoti jovita@primumesse.lt, tel. +37069852469.

Konfidencialumą garantuojame.

APIE PRIMUM ESSE 
Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Veikla – aukščiausio lygio vadovų paieška (executive search), personalo atranka ir įvertinimas, lyderystės mokymai vadovams, koučingas (coaching) bei valdymo konsultacijos. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą. Užtikriname išskirtinę personalo atrankos kokybę - 97% surastų vadovų ir specialistų sėkmingai dirba po garantinio laikotarpio. Būtent kokybė, kliento pasitenkinimas ir ilgalaikiai santykiai, o ne vykdomų paieškų kiekis yra mūsų išskirtinumas.

PERSONALO ATRANKA. TIESIOGINĖ VADOVŲ PAIEŠKA. PRIMUM ESSE.

CV siųsti iki: 2022-09-10

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*