Aprašymai

Psichologinio Atsparumo Didinimas

Apie programą
Mokymai apie tai, kaip sumažinti patiriamo streso lygį ir išmokti efektyviau susitvarkyti su gyvenime patiriamomis įtampomis.
Šiandieninėje sparčių pokyčių ir konkurencijos aplinkoje organizacijose dirbantys žmonės patiria vis didesnį stresą. Ši programa skirta stiprinti žmogaus psichologinį atsparumą ir padėti lengviau susitvarkyti su stresinėmis situacijomis. Mokymai padeda įsisąmoninti individualius stresą keliančius veiksnius, „pamatuoti“ įtampos lygį savo veikloje ir įvertinti savo asmeninį reakcijos į stresą stilių, susipažinti su streso valdymo būdais ir įvaldyti konkrečias streso valdymo technikas.
Mokymai skirti visiems organizacijos darbuotojams, kurie norėtų ugdyti psichologinį atsparumą. Mokymų dalyviai susipažins su streso įveikimo strategijomis ir praktiniais metodais. Tai leis jiems geriau pasiruošti galimoms stresinėms situacijoms, konstruktyviai jas įveikti ir greičiau atgauti psichologinę pusiausvyrą po sudėtingų situacijų.
Šie įgūdžiai yra svarbūs visiems darbuotojams, o ypač naudingi – tiesiogiai su klientais dirbantiems žmonėms, nuo kurių priklauso ir efektyvūs darbo su klientais sprendimai ir organizacijos įvaizdis.

Programa

  • Stresas ir psichologinis atsparumas. Streso funkcijos, poveikis. Stresas ir darbingumas – koks streso kiekis mums reikalingas. Kaupiamasis stresas – kaip jis reiškiasi. A ir B tipo asmenybės – kaip toleruojame stresą. Savęs pažinimo užduotys (reakcijos į stresą stilius, asmeniškai reikšmingi stresoriai, nuostatos).
  • Streso įveikimo strategijos. Skirtingi psichologinio atsparumo didinimo keliai. Situacijos keitimo strategija: sąmoningumas darant sprendimus. Reakcijos į stresinę situaciją keitimas: kaip pasirinkti alternatyvas ir keisti įpročius. Sąmoningumo didinimas (mindfulness). Minčių keitimas (nuostatų korekcija). Įtampos sumažinimo keliai ir priemonės.
  • Pratybos. Dalyviai praktiškai išbando skirtingas praktines technikas ir pasirenka sau priimtiniausias. kūno pratimai, emocijų iškrova, raumenų relaksacija, kvėpavimo technikos, minčių valdymas (remiasi kognityvinės, pozityviosios psichologijos principais), meditacinė mankšta, vaizduotės, meno ir muzikos pratimai.

Metodas: naujausios psichologijos ir vadybos įžvalgos, atvejų aptarimai, pratybos ir savęs pažinimas.
Trukmė: 1 dienos seminaras su savarankiškos praktikos užduotimis po seminaro. Papildomai rekomenduojamas 0,5 dienos palydimasis susitikimas, skirtas pasidalinti gerosiomis praktikomis ir aptarti sunkumus.

Konsultantas

AudriusAudrius Matiukas – PRIMUM ESSE mokymo konsultantas, baigęs VU psichologijos studijas, sertifikuotas ICF koučingo specialistas, turintis 18 metų konsultacinio ir dėstomojo darbo patirtį. Veikla - mokymai vadovams ir specialistams; grupių tęstinis procesinis konsultavimas; renginių moderavimas, individualus psichologinis konsultavimas ir koučingas.

Mokymų organizavimas
Kaina grupei (iki 15 dalyvių)  – 1400 Eur + PVM/ 1 dienos kaina.
Nuolaida Swedbank, AB klientams – 20 %.
Seminaro data ir vieta – sutariama su klientu.
Dėl seminaro kreiptis į Kotryną – skambinti tel. 8 686 23040, arba rašyti el.p. kotryna@primumesse.lt
Daugiau apie PRIMUM ESSE mokymus: www.primumesse.lt