Aprašymai

Klientų Aptarnavimo Psichologija

Programos nauda
Teigiamos kliento patirtys – tai vienas iš svarbiausių veiksnių, garantuojančių tvarius santykius su klientu ir paslaugų plėtrą.
Ši programa papildo klasikinį darbo su klientais  įgūdžių „paketą“ psichologijos žiniomis. Tai leidžia bendraujant su klientu pasirinkti tinkamą stilių, panaudoti gilesnius santykių „svertus“, meistriškai įveikti sudėtingas situacijas, individualizuoti paslaugas ir tuo pačiu sukurti puikias patirtis klientui.
Mokymų dalyviai susipažins su asmenybės ir bendravimo psichologijos praktinio panaudojimo principais. Jie geriau pažins save, išmoks pažinti klientą ir suprasti gilesnius bendravimo (ypač sudėtingose situacijose) mechanizmus, įgis kontakto kūrimo ir valdymo įgūdžių.
Šie įgūdžiai yra svarbūs visiems darbuotojams, o ypač naudingi – tiesiogiai su klientais dirbantiems žmonėms, nuo kurių priklauso kliento patirtys ir organizacijos įvaizdis.

Atsiliepimas
„PRIMUM ESSE - patikimas partneris, kuriam rūpi kokybė, gylis, žmonės. Kuris turi aiškias vertybes ir svarbiausia jų laikosi. Audriaus mokymai mūsų komandai įžiebė ugnelę akyse ir šypseną veiduose.“ Asta Kuznecova, Direktorė, UPA reabilitacijos centras, Druskininkai

Programa

  • Darbas su klientu – techninis ir psichologinis lygmuo. Kliento poreikių supratimas ir svarbiausieji darbo su klientu įgūdžiai.
  • Kliento pažinimas - asmenybės tipologija. Kaip bendrauti (užmegzti kontaktą, sudominti, argumentuoti, valdyti sudėtingas situacijas ir t.t.), atsižvelgiant į kliento tipą.
  • Nuostatos ir emocijos darbe su klientais. Savo ir kitų emocijų pažinimas ir valdymas. Nuostatos ir jų poveikis savęs vertinimui, elgesiui ir santykiams. Nuostatų keitimas sėkmingam darbui su klientu.
  • Vaidmenys bendravime (pagal TA). Pozicija, kurią užimame bendravime, ir jos įtaka kontaktui. Kaip atpažinti vaidmenis ir juos konstruktyviai naudoti.

Metodas: naujausios psichologijos ir vadybos įžvalgos, atvejų aptarimai, simuliacijų pratybos ir savęs pažinimas.
Trukmė: 2 dienų arba 1 dienos (sutrumpinta programa) seminaras su savarankiškos praktikos užduotimis po seminaro. Papildomai rekomenduojamas 0,5 dienos palydimasis susitikimas, skirtas pasidalinti gerosiomis praktikomis ir aptarti sunkumus.

Konsultantas

AudriusAudrius Matiukas – PRIMUM ESSE mokymo konsultantas, baigęs VU psichologijos studijas, sertifikuotas ICF koučingo specialistas, turintis 18 metų konsultacinio ir dėstomojo darbo patirtį.
Veikla - mokymai vadovams ir specialistams; grupių tęstinis procesinis konsultavimas; renginių moderavimas, individualus psichologinis konsultavimas ir koučingas.

Mokymų organizavimas
Kaina grupei (iki 15 dalyvių)  – 1400 Eur + PVM/ 1 dienos kaina.
Nuolaida Swedbank, AB klientams – 20 %.
Seminaro data ir vieta – sutariama su klientu.
Dėl seminaro kreiptis į Kotryną – skambinti tel. 8 686 23040, arba rašyti el.p. kotryna@primumesse.lt
Daugiau apie PRIMUM ESSE mokymus: www.primumesse.lt