Darbo skelbimai

Vyriausiasis Buhalteris (-ė)

Kinze (www.kinze.com) - tai JAV kapitalo kompanija, tarptautinė žemės ūkio technikos gamintoja, savo segmente viena iš lyderių pasaulyje. 

Siekdama efektyviau plėtoti ir valdyti verslą Europoje Kinze Manufacturing Lietuvoje įsteigė modernią įrangos gamyklą bei operacijų centrą - UAB Kinze Europe (www.kinze-europe.com). Lietuvos gamykloje gaminama aukštos kokybės žemės ūkio technika, kuri per dilerių tinklą yra parduodama Rytų ir Vakarų Europos rinkose.

Vilnius

Įmonė ieško naujo komandos nario, aktyvaus ir patyrusio specialisto, kuris bus atsakingas už gamybinės įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymą.
Jis organizuos ir užtikrins sklandų buhalterijos darbą bei talkins Finansų vadovui su įvairiais  finansų, apskaitos ir kitais veiklos tobulinimo darbais.  

Ko tikimes iš jūsų:

• turite sėkmingą vyriausiojo buhalterio darbo patirtį (pageidautina tarptautinėje arba gamybinėje įmonėje);
• sugebate savarankiškai organizuoti, kontroliuoti ir užtikrinti sklandų ir savalaikį apskaitos procesą;
• puikiai išmanote apskaitos bei mokesčius reglamentuojančius teisės aktus;
• domitės naujovėmis, aktyviai dalyvaujate įmonės veiklos procese;
• pozityvumo ir gebėjimo dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;
• turite specialybę atitinkantį aukštąjį išsilavinimą;
• gerus darbo kompiuterių įgūdžius (ERP sistemos diegimo patirtis būtų privalumas);
• turite gerus anglų kalbos įgūdžius (rusų kalbos mokėjimas yra privalumas).

Įmonė siūlo:

• Tarptautinę darbo aplinką ir pažangią vadybą - profesionalumą vertinančią ir veikti skatinančią vadovų komandą;
• Aukštų etikos standartų besilaikančią tarptautinę organizaciją;
• Galimybę dirbti su pasaulyje vertinamu prekiniu ženklu;
• Nuo kompetencijos ir veiklos rezultatų priklausantį atlyginimą (apie 2800-3300€ prieš mokesčius).

Personalo atranką atlieka PRIMUM ESSE. Jei reikėtų daugiau informacijos - Jovita Jucienė +37069852469. Konfidencialumą garntuojame. 

VADOVŲ PAIEŠKA. PERSONALO ATRANKA. PRIMUM ESSE
Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Veikla – aukščiausio lygio vadovų paieška (executive search), personalo atranka ir įvertinimas, lyderystės mokymai vadovams, koučingas (coaching) bei valdymo konsultacijos. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą. Užtikriname išskirtinę personalo paieškos kokybę - 97% surastų vadovų ir specialistų sėkmingai dirba po garantinio laikotarpio. Būtent kokybė, kliento pasitenkinimas ir ilgalaikiai santykiai, o ne vykdomų paieškų kiekis yra mūsų išskirtinumas.

 

CV siųsti iki: 2021-08-27

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*