Darbo skelbimai

Projektų komandos vadovas

Omniva LT (www.omniva.lt)  – tai tarptautinė logistikos kompanija valdanti didžiausią 300 paštomatų tinklą Lietuvoje. Gyventojų nuomone Omniva LT yra pirmais pasirinkimas siųsti arba gauti siuntas paštomatais. Įmonė prisideda prie spartaus e. komercijos augimo, kurdama ir vystydama inovatyvius sprendimus, skirtus gerinti verslo patirtį prekiaujant internetu. 

Vilnius 

Keičiantis vartotojų pirkimo įpročiams ir situacijai siuntų pristatymo rinkoje Omniva LT veiklos apimtys pernai augo daugiau kaip dvigubai. Spartus augimas ambicingai planuojamas ir šiemet. 

Siekdama efektyviau valdyti dinamiškai augantį verslą Omniva LT steigia naują Projektų valdymo padalinį ir ieško vadovo, kuris bus atsakingas už šio padalinio veiklą – integruotų įmonės veiklos tobulinimo ir verslo plėtros projektų valdymą (veiklos procesų optimizavimas ir naujovių diegimas, investicijos ir plėtra, komercija ir produktų palaikymo projektai, ir pan.). 

Pagrindiniai darbai -  įmonės vidinių procesų bei rinkos poreikių analizė, veiklos tobulinimo bei plėtros projektų inicijavimas, suderinimas įmonės viduje bei projektų realizavimo valdymas. Pavaldžios projektų komandos formavimas, projektinių komandų darbo koordinavimas, „projektų krepšelio“ formavimas ir valdymas. 

Reikalavimai:

• Būtina projektų valdymo patirtis – gebėjimas analizuoti poreikius, inicijuoti ir efektyviai realizuoti integruotus projektus;
• Bendras verslo funkcionavimo išmanymas ir gebėjimas matyti visuminį veiklos vaizdą;
• Gebėjimas bendradarbiauti su įvairiais žmonėmis ir valdyti projektinių komandų darbą;
• Strateginis, analitinis bei ekonominis mąstymas;
• Gebėjimas valdyti pokyčius per projektus – sistemiškai tobulinti veiklą bei procesus, kryptingai siekti suplanuoto rezultato, ryžtingai spręsti projektų realizavimo problemas;
• Pozityvumas, atvirumas naujovėms ir gebėjimas greitai mokytis;
• Anglų kalba.

Įmonė siūlo:

• Atsakingą organizacinį darbą ekspansyviai augančioje kompanijoje;
• Tarptautinę organizacijos kultūrą ir profesionalią vadovų komandą;
• Savarankiškumą ir galimybę priimti sprendimus;
• Galimybę dirbti su nestandartiniais projektais;
• Konkurencingą atlygį (nuo 3000-3500€ prieš mokesčius) ir su rezultatais susietą skatinimo sistemą.

Daugiau informacijos gali suteikti Jovita Jucienė +37069852469
Konfidencialumą garantuojame.

APIE PRIMUM ESSE
Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Veikla – aukščiausio lygio vadovų paieška (executive search), personalo atranka ir įvertinimas, lyderystės mokymai vadovams, koučingas (coaching) bei valdymo konsultacijos. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą. Užtikriname išskirtinę personalo paieškos kokybę - 97% surastų vadovų ir specialistų sėkmingai dirba po garantinio laikotarpio. Būtent kokybė, kliento pasitenkinimas ir ilgalaikiai santykiai, o ne vykdomų paieškų kiekis yra mūsų išskirtinumas.

CV siųsti iki: 2021-07-06

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*