Darbo skelbimai

Gamyklos vadovas (Maisto gamyba)

Unilever (www.unilever.com) yra viena didžiausių pasaulyje plataus vartojimo prekių gamybos ir prekybos kompanijų bei didžiausia pasaulyje valgomųjų ledų gamintoja, valdanti pasaulyje populiariausius ledų prekinius ženklus.

2011 metais Mažeikiuose esanti „Ingman Vega“ ledų gamykla tapo Unilever koncerno dalimi. Priklausydama pasauliniam Unilever ledų gamybos ir tiekimo tinklui UAB „Unilever Lietuva ledų gamyba“ sėkmingai gamina populiarių prekinių ženklų valgomuosius ledus, skirtus  Baltijos ir Europos šalių rinkoms. Lietuvos vartotojams puikiai žinomi „Baltijos“, „Eskimo“, „Karališki“, „Super Viva“ ir kt. prekiniai ženklai. Atliepdama į besikeičiančius Europos vartotojų poreikius įmonė taip pat gamina ledus be laktozės ar su sumažintu jos kiekiu, pagamintus sojos, ryžių, žirnių miltų ar migdolų pastos pagrindu.

Darbo vieta Mažeikiai

Unilever ieško vadovo, kuris bus pilnai atsakingas už valgomųjų ledų gamybinės įmonės valdymą ir gamyklos veiklos plėtrą. Kompanija svarstys kandidatą gyvenantį bet kurioje Lietuvos vietoje, ieškodama tinkamiausio formato jums dirbti Mažeikiuose.

Darbo pobūdis:

  • Valdyti ir plėtoti gamyklos veiklą – planuoti finansus, analizuoti, planuoti ir tobulinti gamybą, ieškoti naudingiausių ekonominių sprendimų;
  • Diegti technines naujoves, nuolat tobulinti gamybinės veiklos procesus ir gaminamus produktus;
  • Vadovauti gamyklos komandai – bendradarbiauti, motyvuoti, ugdyti;
  • Tobulinti tiekimo grandinę (nuo žaliavos gamybai iki produkcijos eksporto);
  • Bendradarbiauti su Unilever grupės įmonėmis Europoje koordinuojant planus, keičiantis patirtimi ir pan.

Reikalavimai:

  • Vadovaujančio darbo gamybinėje įmonėje patirtis – Gamyklos vadovo, Generalinio direktoriaus, Direktoriaus pavaduotojo, Gamybos direktoriaus ar pan.;
  • Maisto pramonės gamybinės specifikos išmanymas;
  • Gebėjimas organizuoti ir tobulinti gamybinę veiklą bei tiekimo grandinę;
  • Aktyvus ir pozityvus lyderis, gebantis dirbti pagal tarptautinės korporacijos standartus;
  • Bekompromisis požiūris į kokybę, kryptingumas ir atsakingumas;
  • Atvirumas naujovėms ir noras nuolat tobulėti;
  • Aukštais išsilavinimas;
  • Anglų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo:

  • Įdomų ir atsakingą darbą valdant ir plėtojant vieną iš Unilever grupės gamyklų;
  • Galimybę dirbti su išskirtiniais Unilever prekiniais ženklais;
  • Tarptautinius darbo organizavimo standartus, nuolatinį mokymą bei reikalingą palaikymą iš korporacijos;
  • Nuo kvalifikacijos ir darbo rezultatų priklausantį atlygį (bazinis atlyginimas 4000-6500€ prieš mokesčius bei bonusinė sistema), tarnybinį automobilį bei kitus tarptautinės įmonės pranašumus.

Dėl papildomos informacijos galite kreiptis į Vaidilutę Žukauskienę: vaidilute@primumesse.lt arba +370 682 32510

Apie PRIMUM ESSE

Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių personalo atrankos ir vadovų paieškos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Veikla – vadovų paieška ir personalo atranka, kompetencijų vertinimas bei valdymo konsultacijos.

Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą.

CV siųsti iki: 2020-04-10

Pateikti CV:

Prisekite CV: *