Darbo skelbimai

Gamybos direktorius

MV GROUP Production – tai viena didžiausių regione alkoholinių gėrimų gamybos įmonių, vienijanti „Alitos“, „Stumbro“, „Anykščių vyno“ ir „Gubernijos“ gamyklas. Daugiau informacijos - www.mvgroup.eu 

Darbo vieta - Alytus

MV GROUP Production ieško Gamybos direktoriaus, kuris dirbdamas įmonės vadovų komandoje bus pilnai atsakingas už vienos iš  MV GROUP Production valdomų gamyklų („Alitos“)  gamybinę veiklą.

Gamybos direktorius bus atsakingas už vienos moderniausių ir didžiausius gamybinius pajėgumus turinčios įmonės gamybos valdymą, tobulinimą ir plėtrą. Gamybinių padalinių veiklos užtikrinimą, naujų galimybių ir gamybinės veiklos tobulinimo sprendimų paiešką. Veiklos rezultatų analizę, gamyklos strateginius planus ir investicijų planavimą. Gamybinio kolektyvo ugdymą, jo komandiškumą ir įsitraukimą. Gamybos efektyvumą ir bendradarbiavimą skatinančios organizacinės kultūros kūrimą. 

Jis taip pat dalyvaus bendroje MV GROUP Production vadovų komandos veikloje, keičiantis patirtimi ir ieškant visoms grupės gamykloms tinkamų tobulinimo sprendimų, gamyklų veiklos sinergijos ir bendrų gamybos bei komercinių projektų.

Reikalavimai:

 • Vadovavimo gamybai patirtis (maisto pramonės specifikos išmanymas būtų pranašumas);
 • Strateginis mąstymas, analitiniai gebėjimai ir visuminio gamybos vaizdo matymas;
 • Gebėjimas vadovauti ir valdyti gamybos iššūkius: kontroliuoti ir plėtoti gamybą, modernizuoti veiklą, tobulinti procesus ir sistemas, ugdyti ir motyvuoti darbuotojus;
 • Komandiškumas, gebėjimas bendradarbiauti ir įtraukti kolektyvą į įmonės tikslų siekimą;
 • Pozityvumas ir atvirumas naujovėms, noras nuolat mokytis ir tobulėti;
 • Anglų kalba;
 • ​Aukštasis išsilavinimas.

Įmonė siūlo:

 • Galimybę dirbti vienoje didžiausių Baltijos šalyse įmonių grupių;
 • Atsakingą vadovo darbą sėkmingai veikiančioje ir modernioje gamykloje;
 • Vadovų palaikymą ir reikalingus resursus nuolat tobulinti įmonės gamybinę veiklą;
 • Narystę MV GROUP vadovų klube;
 • Galimybę perimti grupės įmonių ir tarptautinių partnerių patirtį, nuolat augti ir tobulėti;
 • Nuo kompetencijos priklausantį atlygį (4500-6500€ prieš mokesčius) ir su rezultatais susietą  skatinimo sistemą;
 • ​Tarnybinį automobilį.

„MV GROUP“ – viena didžiausių verslo grupių Baltijos šalyse, veikianti 4 sektoriuose. Gamybos sektoriui atstovauja „Stumbro“, „Alitos“, „Anykščių vyno“ ir „Gubernijos“ gamyklos, prekių platinimu Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje užsiima „MV GROUP Distribution“ įmonės „Mineraliniai vandenys“, „MV Latvia“, „MV Eesti“, „MV Poland“, logistika – „MV GROUP Logistics“ įmonė, o mažmeninė prekyba vykdoma „Bottlery“ ir „Nespresso“ parduotuvėse.
 

Vadovo paiešką ir atranką atlieka PRIMUM ESSE. Jei reikėtų daugiau informacijos: personalo atrankos konsultantė Jovita Jucienė +37069852469 .

PRIMUM ESSE. VADOVŲ PAIEŠKA. PERSONALO ATRANKA. 
Mokėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Veikla – aukščiausio lygio vadovų paieška, personalo atranka ir įvertinimas, lyderystės mokymai vadovams. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius, talentus ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą.  Užtikriname išskirtinę paieškos kokybę - 97% surastų vadovų ir specialistų sėkmingai dirba po garantinio laikotarpio. Būtent kokybė, kliento pasitenkinimas ir ilgalaikiai santykiai, o ne vykdomų paieškų kiekis yra mūsų išskirtinumas.

CV siųsti iki: 2021-07-18

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*