Darbo skelbimai

Digital Media Projektų vadovas

Pasaulyje pirmaujanti žiniasklaidos planavimo agentūra, besispecializuojanti skaitmeninės komunikacijos srityje. Įmonė teikia skaitmeninės komunikacijos planavimo paslaugas ir konsultacijas didžiausioms Lietuvos ir užsienio įmonėms.

Darbo vieta: Vilnius

Įmonė ieško Digital Media specialisto, kuris bus atsakingas už darbą su agentūros klientais (dideliais  reklamos užsakovais) ir jų skaitmeninės komunikacijos kampanijų valdymą.

Jis analizuos klientų poreikius, ieškos tinkamiausių Digital Media sprendimų, koordinuos projekto realizavimą bei media planuotojų darbą, bendradarbiaus su reklamos agentūromis, seks kampanijos eigą ir efektyvumą, analizuos rezultatus bei teiks ataskaitas užsakovui.

Reikalavimai:

  • Patirtis skaitmeninės komunikacijos srityje ir puikus socialinės medijos išmanymas   
  • Gebėjimas dirbti su klientais ir efektyviai valdyti jų skaitmeninės komunikacijos projektus
  • Gebėjimas suprasti besikeičiantį vartotoją ir jo įpročius (judėjimas nuo TV iki mobiliojo įrenginio, nuo banerio iki programuojamosios reklamos pirkimo ir t.t.)
  • Analitiškumas, strateginis mastymas, puikūs planavimo, laiko valdymo bei darbo su informacija įgūdžiai
  • Atsakingumas ir gebėjimas kryptingai siekti užsibrėžto tikslo
  • Būtina mokėti anglų kalbą

Įmonė siūlo galimybę realizuoti savo organizacinius sugebėjimus dirbant ir tobulėjant Digital Media sferoje, atsakingą ir įdomų darbą, nuo darbo rezultatų priklausantį atlygį, nuolatinį mokymą ir kitus pirmaujančios tarptautinės kompanijos privalumus.

Kontaktinis asmuo: Vaidilutė Žukauskienė
Telefonas: +370 698 52469

Į tolesnį etapą kviečiami kandidatai bus informuoti. Konfidencialumą garantuojame.

CV siųsti iki: 2017-05-22

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*