Darbo skelbimai

Turinio rinkodaros projektų vadovas (Content Marketing Manager)

Tarptautinis media agentūrų tinklas, teikiantis komunikacijos planavimo paslaugas, konsultacijas ir rinkodaros sprendimus didžiausioms Lietuvos ir užsienio įmonėms, kviečia prisijungti prie entuziastingos ir motyvuotos komandos.

Darbo vieta: Vilnius

Jūs dirbsite nuolat augančiame skaitmeninės komunikacijos padalinyje, klientams kuriančiame ir realizuojančiame skaitmeninės rinkodaros strategijas.

Būsite atsakingas už turinio rinkodaros projektus ir sėkmingą projektų komandos darbą.

Jūsų komandos uždaviniai: prekinio ženklo komunikacijos idėjų generavimas, parengimas ir įgyvendinimas, numatant veikimo KPI ir juos pamatuojant; prezentacijų klientui rengimas ir pristatymas; teksto ir vizualių kūrybinių sprendimų prekinio ženklo komunikacijai formavimas, jų suderinimas su klientu bei realizavimas pasitelkiant tam reikalingus vidinius ir išorinius resursus (partnerius ir subrangovus).

Reikalavimai jums:

  • Turinio rinkodaros patirtis įgyta dirbant viešųjų ryšių, reklamos, media, internetinės rinkodaros sferoje ar įmonėje, kuri aktyviai vysto savo prekinio ženklo komunikaciją turinio rinkodaros priemonėmis.
  • Puikus socialinės medijos kanalų (social media) išmanymas, supratimas kaip atskiros visuomenės grupės veikiamos „influencerių“; patirtis kuriant, plėtojant ir populiarinant prekinius ženklus socialinėje medijoje pasitelkiant „influencerius“.
  • Gebėjimas savarankiškai kurti ir valdyti aktualų turinį, skirtą įvairiems medija kanalams ir formatams.
  • Kūrybiškumas -  gebėjimas įžvelgti turinio rinkodaros galimybes, siūlyti  nestandartines idėjas ir aktyvuoti vartotojų įsitraukimą į prekinio ženklo komunikaciją.
  • Prezentavimo įgūdžiai – gebėjimas aiškiai ir argumentuotai idėjas pristatyti klientui.
  • Organizaciniai sugebėjimai – „multitask‘inimas“, komandos darbų prioretizavimas, gebėjimas idėjas lanksčiai adaptuoti prie besikeičiančio konteksto bei efektyviai jas realizuoti.
  • Gebėjimas lengvai, sklandžiai ir įtraukiančiai rašyti tekstą lietuvių kalba.
  • Anglų kalba.      

 

Mes siūlome galimybę realizuoti savo kūrybiškumą ir organizacinius sugebėjimus dirbant su didžiausiais vietiniais bei tarptautiniais prekiniais ženklais, konkurencingą  atlygį, jaunatvišką ir motyvuotą komandą, galimybę savarankiškai plėtoti projektus, nuolatinį mokymą ir kitus lyderiaujančios tarptautinės kompanijos privalomus.

 

Kontaktinis asmuo: Vaidilutė Žukauskienė
Telefonas: +370 698 52469

Į tolesnį etapą kviečiami kandidatai bus informuoti. Konfidencialumą garantuojame.

 

APIE MUS

PRIMUM ESSE -  viena iš didžiausią patirtį sukaupusių verslo konsultacijų bendrovių Lietuvoje, teikianti profesionalias personalo konsultavimo paslaugas Lietuvos ir užsienio įmonėms. Mūsų ekspertinė sritis - žmonės organizacijoje, jų potencialas ir kompetencija.

Mūsų požiūris grindžiamas Complexity and Management vadybos mokyklos idėjomis. Tikime, kad didelę reikšmę organizacijos sėkmei turi vadovų ir darbuotojų sugebėjimas "čia ir dabar" vertinti vykstančius procesus, bendravimo kokybė, sugebėjimas kartu su kitais ieškoti atsakymų ir mokytis iš savo patirties. Visos mūsų paslaugos stiprina Jūsų organizacijos personalo kompetenciją, didina veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą. Klientai mus vertina už lankstumą, aukštą profesionalumo standartą ir kūrybiškus sprendimus.

PERSONALO ATRANKA

Gebėjimas pasirinkti tinkamus žmones yra didžiausias vadovų iššūkis ir įmonių konkurencinis pranašumas. Padedame klientams šiuos sprendimus priimti. Darbuotojų paieškos srityje esame viena iš pirmaujančių kompanijų, daranti svarią įtaką šios srities konsultacijų plėtrai Lietuvoje.

Mūsų paslaugos - tiesioginė vadovų ir specialistų paieška, personalo atranka ir įvertinimas - padeda klientams pasirinkti tinkamiausius darbuotojus.

PRIMUM ESSE sėkmę ir išskirtinumą lemia sugebėjimas įžvelgti talentus ir atrasti lyderius, profesionaliai įvertinti vadovų ir specialistų asmenines kompetencijas bei potencialą, prognozuoti jų veiklos efektyvumą. Tvirtai tikime, kad darbuotojo asmeninės savybės, jo vertybės, siekiai ir potencialas yra ne mažiau svarbūs, negu profesinė patirtis. Mūsų ištobulinta paieškos sistema ir mokėjimas perprasti žmones padeda užsakovams pasirinkti specialistus, turinčius konkrečiai įmonei reikalingą profesinės kompetencijos ir asmeninių savybių balansą.

Sėkmingus paieškos projektų rezultatus lemia PRIMUM ESSE konsultantų patirtis ir rinkos išmanymas, gebėjimas suprasti klientą ir bendradarbiauti, mokėjimas pasirinkti tinkamą paieškos strategiją ir kryptingai siekti užsibrėžto tikslo.

Naudojame šiuos paieškos būdus: tiesioginė paieška ir paieška su skelbimais. Siekiant geriausių rezultatų, galima minėtus paieškos būdus derinti bei taikyti papildomus kandidatų kompetencijų vertinimo metodus.

CV siųsti iki: 2018-02-06

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*