Darbo skelbimai

SIEMENS relinės apsaugos ir automatizavimo produktų pardavimo vadovas

SIEMENS (www.siemens.com) – tai viena didžiausių pasaulyje technologijų kompanijų, jau 20 metų Lietuvoje įgyvendinanti įvairių sričių infrastruktūros modernizavimo projektus. SIEMENS Lietuvoje specializuojasi pramonės procesų ir pastatų technologijų, energijos gamybos ir valdymo, sveikatos priežiūros ir transporto sprendimų srityse.

Darbo vieta - Vilnius

Jis dirbs Energijos valdymo padalinyje ir bus atsakingas už SIEMENS relinės apsaugos ir automatizavimo produktų populiarinimą, techninių sprendimų paiešką, komercinių pasiūlymų ruošimą, pardavimo skatinimą bei diegimo projektų koordinavimą.

Specialistas dirbs pardavimo ir techninį-konsultacinį darbą, palaikys ir plėtos glaudų bendradarbiavimą su Lietuvos energetikos ir pramonės įmonėmis bei SIEMENS sprendimus diegiančiais verslo partneriais.

Reikalavimai:

  • Aukštasis techninis išsilavinimas (elektrotechnika, automatika, energetika ir pan.);
  • Noras ir gebėjimas dirbti komercinį darbą, palaikyti ir plėtoti bendradarbiavimą su verslo klientais ir projektų partneriais;
  • Pageidautina pardavimo darbo patirtis ir elektros energetikos specifikos/poreikių išmanymas (elektros pastotės, relinė įranga, TSPĮ, automatizavimo sprendimai ir pan.);
  • Gebėjimas greitai įsisavinti techninę informaciją ir panaudoti ją komerciniame darbe;
  • Anglų kalba ir darbo kompiuteriu įgūdžiai.

SIEMENS siūlo:

  • Galimybę dirbti pirmaujančioje tarptautinėje įmonėje su pažangiausiais produktais;
  • Profesinius mokymus ir nuolatinį kvalifikacijos kėlimą;
  • Tarptautinę darbo aplinką ir patyrusių specialistų komandą;
  • Visas darbui reikalingas priemones ir tarnybinį automobilį;
  • Konkurencingą atlyginimą ir motyvacinę sistemą.

Kandidatų konfidencialumą garantuojame.

 

PRIMUM ESSE paslaugos

Gebėjimas pasirinkti tinkamiausius vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius darbuotojus.

PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Mūsų veikla:

Už kiekvienos sėkmės istorijos yra žmonės, kurie gali kurti ir Jūsų verslo sėkmės istoriją. Tereikia juos surasti, atpažinti ir sudominti. Tam esame mes -  jau daugiau kaip 20 metų teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą. 

 

CV siųsti iki: 2018-01-08

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*