Darbo skelbimai

Rapool regioninis vadybininkas Lietuvai

RAPOOL (www.rapool.lt) – tai pirmaujanti Vokietijos sėklininkystės kompanija, jau 40 metų tobulinanti žieminių ir vasarinių rapsų selekciją ir per distributorių tinklą platinanti sėklas Europoje.

Rapool-Ring atstovybė Baltijos šalims ieško specialisto, kuris bus atsakingas už Rapool kompanijos atstovaujamų sėklų pardavimo palaikymą bei produktų plėtrą Lietuvoje.

Kompanija svarstys kandidatą gyvenantį bet kurioje Lietuvos vietoje, jei jis yra pasiruošęs dirbti dinamišką organizacinį darbą, reikalaujantį aktyvaus judėjimo po Lietuvą.

Darbo pobūdis:

  • Paklausos kūrimo, pardavimo palaikymo ir marketingo veikla populiarinant Rapool atstovaujamus Saaten-Union ir Rapool prekinių ženklų produktus;
  • Glaudus bendradarbiavimas su Lietuvos žemės ūkio bendrovėmis, ūkininkais ir distributoriais, konsultacijos ir mokymai apie atstovaujamus produktus;
  • Seminarai, lauko dienos, demonstracinių  bandymų organizavimas ir kt.

Reikalavimai:

  • Agronomo ar kitas su augalininkyste susijęs išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis (sėklų ar kitų ž.ū. skirtų produktų platinimo, ūkininkų konsultavimo);
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą bei daug keliauti po Lietuvą;
  • Komunikabilumas ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų ir/arba rusų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo:

  • Rinkoje aukštai vertinamą Rapool reputaciją;
  • Vokišką bendradarbiavimo kultūrą ir darbo organizavimą;
  • Reikalingą apmokymą ir nuolatinę kompanijos pagalbą;
  • Nuo veiklos rezultatų priklausantį atlyginimą;
  • Kompanijos automobilį (darbo ir asmeninėms reikmėms).

Kontaktinis asmuo: Vaidilutė Žukauskienė
Telefonas: +370 698 52469

Į tolesnį etapą kviečiami kandidatai bus informuoti. Konfidencialumą garantuojame.

CV siųsti iki: 2018-01-17

Pateikti CV:

Prisekite CV: *