Darbo skelbimai

PERSONALO VADOVO atranka

PRIMUM ESSE klientas - Baltijos šalių rinkoje savo veiklos segmente pirmaujanti gamybos įmonė. Modernioje automatizuotoje gamykloje Alytuje dirba pusantro šimto darbuotojų. Įmonės apyvarta - 20 mln. eurų, o naujos išskirtinės technologijos leidžia gamybai ir toliau reikšmingai augti.

Siekdama efektyviau valdyti veiklą įmonė ieško profesionalaus personalo specialisto. Jis bus vadovų komandos narys, atsakingas už personalo valdymo sistemos tobulinimą: organizacinės kultūros stiprinimą, darbuotojų ugdymą, motyvacinės ir veiklos valdymo sistemos tobulinimą,  komandinio darbo ir vidinės komunikacijos efektyvinimą, ir kt. projektus.

Įmonė svarstytų kandidatus iš Alytaus ir Vilniaus, nes specialistas 3-4 dienas per savaitę turėtų dirbti gamykloje Alytuje, o 1-2 dienas per savaitę dirbtų įmonės vadovybės biure Vilniuje.  

Reikalavimai:

Patirtis – geras personalo valdymo išmanymas;
Aktyvumas ir kryptingumas – gebėjimas diegti ir tobulinti pažangią personalo valdymo praktiką;
Bendradarbiavimo ir komandinio darbo įgūdžiai – gebėjimas plėtoti efektyvią darbinę partnerystę su įmonės vadovais;
Pozityvumas – tikėjimas sėkme, gebėjimas sudominti, motyvuoti ir valdyti pokyčius;
Rezultato siekimas – mokėjimas valdyti projektus ir planus paversti realybe;
Aukštasis išsilavinimas (pageidautina susijęs su darbo pobūdžiu);
Mobilumas – noras ir galimybė dirbti tarp Vilniaus ir Alytaus.

Įmonė siūlo:

Galimybę dirbti pirmaujančioje ir sėkmingai augančioje organizacijoje;
Pažangią vadybą - profesionalumą vertinančią ir veikti skatinančią vadovų komandą;
Įdomų ir atsakingą darbą, sprendimų laisvę savo kompetencijos srityje;
Atlygį 2500 - 3000 Eur prieš mokesčius.

Daugiau informacijos: Jovita Jucienė +37069852469

Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Veikla – vadovų paieška, personalo atranka, darbuotojų mokymai bei valdymo konsultacijos. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą.

CV siųsti iki: 2019-10-25

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*