Darbo skelbimai

Degalinių tinklo valdymo ir Mažmeninės prekybos Direktorius (darbas Ukrainoje)

AMIC Energy Management GmbH - tai Austrijos kapitalo įmonė (www.amicenergy.com), Austrijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Lietuvoje ir Latvijoje sėkmingai plėtojanti degalų prekybos verslą. 

AMIC grupės valdoma naftos produktų didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė „AMIC Ukraine“ (www.amicenergy.com.ua/en), ieško vadovo dirbti Ukrainoje.

Jūs būsite AMIC Ukraine aukščiausio lygio vadovų komandos, kurios branduolį sudaro 6 pagrindiniai vadovai iš Lietuvos, narys. Įmonė vertina vakarietišką verslo patirtį ir visiems vadovams iš Lietuvos sudaro galimybę derinti darbą Ukrainoje su asmeniniu gyvenimu -  įmonė per mėnesį apmoka 4 savaitgalinius skrydžius namo.

Ieškome patyrusio vadovo, kuris bus atsakingas už mažmeninės prekybos degalais bei kitomis prekėmis tinklo valdymą Ukrainoje. Jūs būsite atsakingas už 227 mažmeninės prekybos degalinių-parduotuvių (kuriose dirba beveik 2000 darbuotojų) efektyvią veiklą, taip pat, esant reikalui, pavaduosite įmonės generalinį direktorių.  

Pagrindiniai uždaviniai – užtikrinti degalinių tinklo efektyvų ir nepertraukiamą funkcionavimą, naftos produktų pristatymą į prekybos vietas, tinklo veiklos kontrolę, valdymo sistemos efektyvumą bei tinkamą resursų panaudojimą; formuoti degalų ir kitų prekių mažmeninės prekybos bei paslaugų teikimo politiką tinkle; organizuoti pavaldžios komandos darbą; modernizuoti degalinių tinklą bei plėsti asortimentą; tobulinti klientų aptarnavimo sistemą, vystyti degalų pardavimo verslo klientams segmentą ir kt.  

Reikalavimai:

 • Sisteminės mažmeninės prekybos (prekybos tinklo) valdymo bei plėtojimo patirtis;
 • Gebėjimas kontroliuoti ir auginti  verslą, savarankiškai ir ryžtingai priminėti sprendimus bei prisiimti atsakomybę už juos;
 • Gebėjimas vadovauti, valdyti didelį prekybos tinklo kolektyvą ir užtikrinti efektyvų darbą per kelis pavaldumo lygius;
 • Būtina gerai mokėti rusų kalbą;
 • Anglų kalbos mokėjimas pageidautinas;
 • Darbo patirtis panašiose užsienio rinkose, jų kultūrinės specifikos išmanymas būtų pageidautini, tačiau nėra privalomi.

Įmonė siūlo:

 • Galimybę realizuoti Jūsų verslo patirtį milžiniškoje Ukrainos rinkoje;
 • Didelę atsakomybę bei visus stabiliai veikiančios ir nuolat augančios kompanijos resursus;
 • Galimybę plėtoti modernių AMIC degalinių tinklo prekinį ženklą;
 • Mėnesinį atlyginimą po mokesčių („į rankas“) nuo 5500-6000 EUR (priklausomai nuo Jūsų kompetencijos įmonė pasiruošusi mokėti ir didesnį atlygį - pasikalbėkime);
 • Metines premijas už pasiektus tikslus (KPI) – iki 30 proc. nuo metinio atlyginimo;
 • Įmonės butą Kijevo centre;
 • Automobilį;
 • Galimybę kas savaitgalį grįžti į Lietuvą – įmonė per mėnesį apmoka 4 skrydžius namo. 

Vadovo paiešką ir atranką atlieka PRIMUM ESSE. Daugiau informacijos Jums suteiktų Jovita Jucienė +370 698 52469. Konfidencialumą garantuojame.

APIE PRIMUM ESSE - VADOVŲ PAIEŠKA. PERSONALO ATRANKA. KOMPETENCIJŲ VERTINIMAS
Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Veikla – aukščiausio lygio vadovų paieška (executive search), tiesioginė personalo paieška, personalo atranka ir įvertinimas, lyderystės mokymai vadovams, koučingas (coaching) bei valdymo konsultacijos.  Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą. Užtikriname išskirtinę personalo paieškos kokybę - 97% surastų vadovų ir specialistų sėkmingai dirba po garantinio laikotarpio. Būtent kokybė, kliento pasitenkinimas ir ilgalaikiai santykiai, o ne vykdomų personalo paieškų kiekis yra mūsų išskirtinumas. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės.

CV siųsti iki: 2022-01-07

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*