Darbo skelbimai

Personalo vadovas


Lirema (www.lirema.lt) - tai sėkmingai Baltijos šalių ir Skandinavijos rinkoje veikianti ir nuolat auganti privati medicinos paslaugų kompanija, teikianti išskirtinės kokybės akių gydymo paslaugas. 

Įmonė valdo didžiausią specializuotą akių chirurgijos klinikų tinklą Lietuvoje ir yra lyderė savo segmente. Lietuvoje, Švedijoje ir Danijoje veikia septynios Lirema klinikos, kuriose dirba virš šimto darbuotojų. Įmonė turi ambicingų planų ir toliau plėsti veiklą tiek Lietuvoje, tiek Skandinavijoje. 

Darbo vieta - Vilnius

Personalo vadovas bus atsakingas už įmonės personalo valdymo strategiją ir jos įgyvendinimą, personalo valdymo sistemos tobulinimą, reikalingų pokyčių planavimą ir įgyvendinimą nuolat besiplečiančioje įmonėje. Jis inicijuos ir valdys įvairius personalo projektus: personalo veiklos sisteminimo ir tobulinimo, talentų pritraukimo, darbuotojų ugdymo, organizacinės kultūros stiprinimo, motyvacinės ir veiklos valdymo sistemų tobulinimo,  komandinio darbo, vidinės komunikacijos efektyvinimo, ir kt. 

Reikalavimai:

 • Patirtis – būtina išmanyti ir gebėti organizuoti pažangų personalo valdymą;
 • Aktyvumas, savarankiškumas ir kryptingumas – mokėti planuoti ir nuosekliai tobulinti personalo veiklą; 
 • Bendradarbiavimo ir komandinio darbo įgūdžiai – gebėti plėtoti efektyvią darbinę partnerystę su įmonės vadovais bei kolektyvu;
 • Pozityvumas – tikėti sėkme, gebėti sudominti, motyvuoti žmones ir valdyti pokyčius;
 • Rezultato siekimas – mokėti valdyti projektus ir planus paversti realybe; 
 • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina susijęs su veiklos pobūdžiu);
 • ​Geras anglų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo:

Įmonė siūlo atsakingą bei gerai organizuotą darbą stabilioje, jau daugiau kaip 15 metų veikiančioje ir nuolat Lietuvoje bei Skandinavijos šalyse augančioje kompanijoje, profesionalią aukštos kvalifikacijos specialistų komandą, nuo kompetencijos ir darbo rezultatų priklausantį atlygį (2500-3500€).

Personalo vadovo atranką atlieka PRIMUM ESSE. Daugiau informacijos +37069852469 (vadovų paieškos konsultantė Jovita Jucienė). Konfidencialumą garantuojame.

APIE PRIMUM ESSE

Gebėjimas pasirinkti tinkamiausius vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius darbuotojus. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Mūsų veikla:

 • personalo paieška, atranka ir įvertinimas; 
 • aukščiausio lygio vadovų paieška (executive search)
 • vadovų koučingas (coaching) ir personalo valdymo konsultacijos;
 • vadovų ir darbuotojų mokymai bei komandos formavimas (team buildingas)
 • išdarbinimas (outplacement)

Už kiekvienos sėkmės istorijos yra žmonės. Žmonės, kurie gali kurti ir Jūsų verslo sėkmės istoriją. Tereikia juos surasti, atpažinti ir sudominti. Tam esame mes -  jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą. 

CV siųsti iki: 2021-05-21

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*