Darbo skelbimai

PERSONALO VADOVO PAIEŠKA

„Reitan grupė“ www.reitangruppen.no – tai viena didžiausių Norvegijos įmonių, kuri užsiima mažmenine prekių, paslaugų ir degalų prekyba, nekilnojamojo turto bei investicine veikla. Reitan dirba 38 000 darbuotojų, apyvarta - 9,4 mlrd. eurų. „Reitan grupė“ valdo įmones Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.
„Reitan Convenience Lithuania“ yra greito ir patogaus apsipirkimo parduotuvių ir kavinių rinkos lyderė Lietuvoje, valdanti NARVESEN www.narvesen.lt parduotuvių, LIETUVOS SPAUDOS kioskų bei CAFFEINE www.caffeine.lt kavinių tinklus. Įmonėje dirba virš 700 darbuotojų.

Darbo vieta: Vilnius

Personalo vadovas bus atsakingas už įmonės personalo valdymo strategiją ir jos įgyvendinimą, plėtojant „Narvesen“, „Lietuvos spauda“ ir „Caffeine“ tinklų veiklą. Jis dirbs patyrusių vadovų komandoje ir bus jų strateginis partneris. Jam talkins 6 personalo specialistų komanda.
Personalo vadovas bus atsakingas už organizacijai reikalingų personalo pokyčių planavimą ir įgyvendinimą. Jis valdys personalo biudžetą, inicijuos ir koordinuos įvairius plėtros ir veiklos tobulinimo projektus: organizacinės kultūros stiprinimo, darbuotojų ugdymo, motyvacinės ir veiklos valdymo sistemų tobulinimo, komandinio darbo, vidinės komunikacijos efektyvinimo, ir kt.

Reikalavimai:

 • Patirtis – būtina gerai išmanyti personalo valdymą didelėje organizacijoje;
 • Aktyvumas, savarankiškumas ir kryptingumas – gebėti planuoti, diegti ir tobulinti pažangią personalo valdymo praktiką;
 • Bendradarbiavimo ir komandinio darbo įgūdžiai – gebėti plėtoti efektyvią darbinę partnerystę su įmonės vadovais;
 • Vadovavimo įgūdžiai – gebėti organizuoti pavaldžios komandos darbą;
 • Pozityvumas – tikėti sėkme, gebėti sudominti, motyvuoti ir valdyti pokyčius;
 • Rezultato siekimas – mokėti valdyti projektus ir planus paversti realybe;
 • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina susijęs su darbo pobūdžiu);
 • Geras anglų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo:

 • Galimybę dirbti pažangioje skandinaviškos kultūros organizacijoje, garsėjančioje vertybėmis grįsta vadyba;
 • Profesionalumą vertinančią ir veikti skatinančią vadovų komandą;
 • Sprendimų laisvę ir atsakomybę;
 • Patyrusią ir draugišką personalo skyriaus komandą;
 • Nuo kompetencijos ir darbo rezultatų priklausantį atlygį (3000-5000 € brutto), tarnybinį automobilį ir kitus pirmaujančios tarptautinės organizacijos pranašumus.

Daugiau informacijos apie šią personalo vadovo atranką Jums gali suteikti PRIMUM ESSE konsultantė Jovita Jucienė +37069852469.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime į tolimesnį etapą kviečiamus kandidatus.

 

Apie PRIMUM ESSE:

Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių personalo atrankos ir vadovų paieškos konsultavimo įmonių Lietuvoje.

Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Veikla – vadovų paieška (executive search), personalo atranka, kompetencijų vertinimas bei valdymo konsultacijos. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą. 

 

CV siųsti iki: 2020-06-18

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*