Darbo skelbimai

Tarptautinio projekto vadovas

Omniva LT (www.omniva.lt)  – tai tarptautinė logistikos kompanija valdanti didžiausią 300 paštomatų tinklą Lietuvoje. Gyventojų nuomone, Omniva LT yra pirmas pasirinkimas siųsti arba gauti siuntas paštomatais. Įmonė prisideda prie spartaus e. komercijos augimo, kurdama ir vystydama inovatyvius sprendimus, skirtus gerinti verslo patirtį prekiaujant internetu. 

Vilnius 

Keičiantis vartotojų pirkimo įpročiams ir situacijai siuntų pristatymo rinkoje Omniva LT veiklos apimtys pernai augo daugiau kaip dvigubai. Spartus augimas ambicingai planuojamas ir šiemet. 

Siekdama efektyviau valdyti dinamiškai augantį verslą Omniva LT steigia naują Projektų valdymo padalinį, kuris užsiims integruotų operacijų veiklos tobulinimo ir verslo plėtros projektais (veiklos optimizavimas ir naujovių diegimas, investicijos ir plėtra, komercija ir produktų palaikymo projektai, ir pan.). 

Dirbti šiame naujame padalinyje Omniva ieško aktyvaus ir savarankiško projektų vadovo, kuris pradės darbą būdamas atsakingas už labai svarbų ir skubų tarptautinį projektą.  

Reikalavimai:
• Būtina projektų valdymo patirtis – gebėjimas analizuoti poreikius, inicijuoti ir efektyviai realizuoti integruotus projektus;
• Gebėjimas savarankiškai, sistemiškai ir kryptingai siekti suplanuoto rezultato, ryžtingai spręsti projekto realizavimo problemas; 
• Bendras verslo funkcionavimo išmanymas ir gebėjimas matyti visuminį veiklos vaizdą;
• Gebėjimas bendradarbiauti su įvairiais žmonėmis ir valdyti projekto komandos darbą; 
• Strateginis, analitinis bei ekonominis mąstymas;
• Pozityvumas, atvirumas naujovėms ir gebėjimas greitai mokytis;
• Anglų kalba.

Įmonė siūlo:
• Atsakingą organizacinį darbą ekspansyviai augančioje kompanijoje; 
• Tarptautinę organizacijos kultūrą ir profesionalią vadovų komandą;
• Savarankiškumą ir galimybę priimti sprendimus;
• Galimybę dirbti su nestandartiniais ir smarkiai verslą įtakojančiais projektais;
• Nuo kompetencijos priklausantį atlygį (2500-3500€ prieš mokesčius) ir su rezultatais susietą skatinimo sistemą.

Vadovo atranką atlieka PRIMUM ESSE. Dėl personalo atrankos ir informacijos galite kreiptis į Jovitą Jucienę +37069852469

VADOVŲ PAIEŠKA. PERSONALO ATRANKA. PRIMUM ESSE.
Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Veikla – vadovų paieška, personalo atranka, vadovų mokymai bei valdymo konsultacijos. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą.

CV siųsti iki: 2021-04-30

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*