Darbo skelbimai

Biuro administratorius (-ė) – Rinkodaros asistentas (-ė) Baltijos šalims

Rittal yra vienas didžiausių pasaulyje elektrotechnikos gamintojų - www.rittal.lt . Rittal - tai 12000 darbuotojų, 12 aukščiausių technologijų gamyklų ir beveik 70 dukterinių prekybos įmonių pasaulyje. 

Jūs dirbsite įmonės centriniame Baltijos šalių biure Vilniuje ir būsite atsakingas (-a) už dvi įmonei svarbias funkcijas.
Rinkodaros asistentas (-ė) – talkinsite užsienyje reziduojančiam Rinkodaros vadovui realizuoti marketingo planus Baltijos šalyse (asistuosite organizuojant įvairius renginius ir reklamos kampanijas; dirbsite su reklamine medžiaga, naujienlaiškiais, socialine media, interneto svetainės atnaujinimais; ruošite rinkodaros veiklos ataskaitas; organizuosite keliones į parodas, ir kt.)   
Biuro administratorius (-ė) – administruosite Lietuvos biuro darbą, talkinsite biuro komandai, tvarkysite įvairią informaciją ir dokumentaciją, duomenų bazes, korespondenciją, ir kt.

Tikimės, kad Jūs:

  • Turite panašaus darbo patirties – biuro administratoriaus (-ės), projektų asistento (-ės), sekretorės (-iaus) ar pan.;
  • Pageidautina bent minimaliai išmanote rinkodarą (verslo/rinkodaros išsilavinimas arba darbo patirtis su rinkodaros projektais būtų labai laukiami);
  • Greitai mokotės naujų dalykų ir norite tobulėti rinkodaros srityje;
  • Esate pozityvus, atsakingas ir kruopštus žmogus;
  • Puikiai dirbate su įvairia informacija ir dokumentais;
  • Turite gerus laiko valdymo įgūdžius;​
  • Gebate prisiimti atsakomybę už patikėtus projektus; 
  • Gerai mokate anglų kalbą ir puikiai dirbate kompiuteriu.

Rittal ieško norinčio tarptautinėje įmonėje tobulėti  darbuotojo, siūlo jam europietišką verslo kultūrą ir darbo aplinką, visapusišką pagalbą ir nuolatinį kvalifikacijos kėlimą, nuo darbo rezultatų priklausantį atlygį (2500-2800€ prieš mokesčius), hibridinio darbo galimybę. 

Personalo atranką atlieka PRIMUM ESSE. Daugiau informacijos galite sužinoti jovita@primumesse.lt, tel. +37069852469.
Konfidencialumą garantuojame.

TIESIOGINĖ VADOVŲ PAIEŠKA. PERSONALO ATRANKA. PRIMUM ESSE
Už kiekvienos sėkmės istorijos yra žmonės. Žmonės, kurie gali kurti ir Jūsų verslo sėkmės istoriją. Tereikia juos surasti, atpažinti ir sudominti. Tam esame mes. Mūsų specializacija - aukščiausio lygio vadovų paieška (executive search), personalo paieška ir įvertinimas, personalo atranka. Patirtis - suradome 500+ vadovų ir 2000+ specialistų. Užtikriname išskirtinę personalo paieškos kokybę - 97% surastų darbuotojų sėkmingai dirba po sutarto garantinio laikotarpio. Būtent kokybė, kliento pasitenkinimas ir ilgalaikiai santykiai, o ne vykdomų paieškų kiekis yra mūsų išskirtinumas.
PRIMUM ESSE sėkmę lemia gebėjimas efektyviai surasti lyderius ir talentus bei svarbiausia - profesionaliai įvertinti jų kompetenciją ir taikliai prognozuoti veiklos efektyvumą. Tvirtai tikime, kad darbuotojo asmeninės savybės, jo vertybės, motyvacija ir potencialas yra ne mažiau svarbūs, negu profesinė patirtis. Mūsų ištobulinta paieškos sistema bei mokėjimas perprasti žmones padeda surasti vadovus ir specialistus, turinčius Jums reikalingą profesinės kompetencijos ir asmeninių savybių balansą. 

 

CV siųsti iki: 2023-02-27

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*