Darbo skelbimai

Produktų vystymo ir rinkodaros specialistas

„Dolomitas“ (www.dolomitas.lt) yra didžiausias skaldos gamintojas Lietuvoje (apyvarta viršija 35 mln. eurų), prekiaujantis aukščiausios kokybės gaminiais iš dolomito bei granito, skirtais kelininkams, pramonei, statyboms ir žemės ūkiui. „Dolomito“ produkciją naudojama asfaltbetonio mišiniams, kelių statybose, asfalto paviršiaus apdorojimui, gelžbetonio konstrukcijų, statybinio betono, akmens vatos, trąšų, stiklo gamyboje, chemijos ir metalurgijos pramonėje. 

Įmonė plečia veiklą ir ieško produktų plėtros ir rinkodaros specialisto (nauja pareigybė).

Jus, bendradarbiaudamas su įmonės vadovybe, gamybos ir prekybos padaliniais, būsite atsakingas už produktų ir prekinių ženklų skirtingoms tikslinėms grupėms kūrimą, produktų pozicionavimą, vystymą ir populiarinimą. Inicijuosite įvairias rinkodaros ir pardavimo skatinimo veiklas ir projektus, talkinsite ruošiant ir adaptuojant produktus eksporto rinkoms. Rūpinsitės įmonės įvaizdžiu (interneto svetainė, santykiai su žiniasklaida, „employer branding”, talkinsite organizuojant įvairius renginius ir kt.). Kursite skirtingoms klientų grupėms skirtą marketingo turinį ir komunikuosite jį tradicinės ir skaitmeninės sklaidos kanalais. 

Darbo vieta – bet kuris Lietuvos miestas. 

Įmonė svarstys kandidatą, gyvenantį bet kurioje Lietuvos vietoje, jei jis gali kelias dienas per savaitę dirbti kompanijos pagrindiniame administracijos ir gamybos padalinyje Pakruojyje (darbo pradžioje tikėtina tam reikės skirti kiek daugiau laiko, o vėliau galimas nuotolinis darbas arba darbas iš kompanijos Vilniaus arba Kauno biurų).     

Reikalavimai:

• Sėkminga rinkodaros/produktų vystymo patirtis – gebėjimas įžvelgti produktų ir rinkos galimybes, rasti nestandartinius sprendimus bei efektyviai juos realizuoti;
• Gebėjimas greitai mokytis ir perprasti techninius produktus, inicijuoti ir valdyti marketingo projektus; 
• Mokėjimas kurti aktualų turinį (content marketing), skirtą tradicinės ir skaitmeninės sklaidos kanalams;
• Pozityvumas, komandinio darbo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
• Anglų kalba;
• Gebėjimas savarankiškai, atsakingai ir efektyviai dirbti nuotoliniu būdu.

Įmonė siūlo: 

• Galimybę dirbti su pozityviai rinkoje vertinamu prekiniu ženklu ir aukštos kokybės produktais;
• Savarankišką ir atsakingą darbą pirmaujančioje ir ambicingai augančioje kompanijoje;
• Apmokymą apie produktus ir vadovų palaikymą plėtojant marketingo veiklą;
• Konkurencingą atlygį (apie 2500-3000€ prieš mokesčius) ir su veiklos rezultatais susietą skatinimo sistemą;
• Galimybę dirbti Vilniaus, Kauno arba Pakruojo biure, arba dalinai nuotoliniu būdu.

Jei reikėtų daugiau informacijos: Jovita Jucienė +37069852469 (PRIMUM ESSE personalo atrankos konsultantė)
Konfidencialumą garantuojame.

PRIMUM ESSE
Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Veikla – aukščiausio lygio vadovų paieška (executive search), personalo atranka ir įvertinimas, lyderystės mokymai vadovams, koučingas (coaching) bei valdymo konsultacijos. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą. Užtikriname išskirtinę personalo paieškos kokybę - 97% surastų vadovų ir specialistų sėkmingai dirba po garantinio laikotarpio. Būtent kokybė, kliento pasitenkinimas ir ilgalaikiai santykiai, o ne vykdomų paieškų kiekis yra mūsų išskirtinumas.

 

CV siųsti iki: 2021-07-15

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*