Darbo skelbimai

Vaistų perpakavimo gamybinės veiklos vadovas


Oribalt www.oribalt.lt – tai farmacinės logistikos ir vaistų perpakavimo paslaugas tiekianti įmonė Baltijos šalyse, sėkmingai dirbanti jau beveik 30 metų. Kompanijos veikla apima visą sveikatos apsaugos srities darbų spektrą: be logistikos, įmonė prekiauja vaistais ir medicininės paskirties prekėmis, yra didmeninio vaistų tiekimo įmonė, vykdo nuosavų prekinių ženklų rinkodarą.

Oribalt šiemet atidaro naują modernų logistikos centrą ir dvigubina savo veiklos pajėgumą:
https://www.youtube.com/watch?v=6Dr4r0ELd3A&feature=youtu.be

Vilnius

Gamybinės veiklos vadovas organizuoja vaistų perpakavimą, ženklinimą, serializaciją pagal Geros Vaistų Gamybos Praktikos (GMP) reikalavimus. Šios paslaugos klientai - Baltijos šalių rinkai savo produktus tiekiantys tarptautiniai vaistų gamintojai.

Gamybinės veiklos vadovas yra atsakingas už perpakavimo darbų organizavimą, paslaugų spektro plėtrą bei kokybę, palaiko ryšius su įmonės klientais, pakavimo medžiagų ir įrangos tiekėjais. Savo veikloje vadovaujasi Geros Vaistų Gamybos Praktikos reikalavimais, veda dokumentaciją.

Reikalavimai:

  • Idealiu atveju, Jūs dirbote panašų darbą vaistų gamyboje/perpakavime, išmanote GVGP standartus, tačiau įmonė svarstytų ir farmacijos rinkoje kitokios darbo patirties turinčius kandidatus;
  • Gebėjimas organizuoti kokybišką gamybinę paslaugą, valdyti ir tobulinti procesus;
  • Darbo su komanda bei dokumentacijos tvarkymo įgūdžiai;
  • Pardavimo įgūdžiai;
  • Pozityvumas ir gebėjimas greitai mokytis;
  • Anglų kalba.

Oribalt siūlo atsakingą darbą savo veiklos sferoje pirmaujančioje ir nuolat augančioje organizacijoje; plokščią organizacinę struktūrą ir profesionalią Baltijos šalių komandą; nuo kompetencijos priklausantį atlyginimą (2300-2700 € prieš mokesčius) ir nuo darbo rezultatų priklausančią skatinimo sistemą.

Personalo atranką vykdo PRIMUM ESSE. Daugiau informacijos Jums gali suteikti Jovita Jucienė +37069852469.


Apie PRIMUM ESSE

Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių  vadovų paieškos ir personalo atrankos įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės.
Veikla – aukščiausio lygio vadovų paieškapersonalo atranka ir įvertinimas, mokymai vadovams bei valdymo konsultacijos. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą.
Užtikriname išskirtinę paieškos kokybę - 97% surastų specialistų sėkmingai dirba po garantinio laikotarpio. Būtent kokybė, kliento pasitenkinimas ir ilgalaikiai santykiai, o ne vykdomų paieškų kiekis yra mūsų išskirtinumas.

CV siųsti iki: 2020-12-18

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*