Darbo skelbimai

Terminalų tinklo operacijų vadovas

Omniva LT (www.omniva.lt)  – tai tarptautinė logistikos kompanija valdanti didžiausią 300 paštomatų tinklą Lietuvoje. Gyventojų nuomone Omniva LT yra pirmais pasirinkimas siųsti arba gauti siuntas paštomatais. Įmonė prisideda prie spartaus e. komercijos augimo, kurdama ir vystydama inovatyvius sprendimus, skirtus gerinti verslo patirtį prekiaujant internetu.

Darbo vieta: Vilnius arba Kaunas

Keičiantis vartotojų pirkimo įpročiams ir situacijai siuntų pristatymo rinkoje Omniva LT veiklos apimtys šiemet augo daugiau kaip dvigubai.
Siekdama efektyviau valdyti dinamiškai augantį verslą Omniva LT ieško vadovo, kuris bus atsakingas už siuntų rūšiavimo terminalų tinklo veiklos valdymą ir plėtrą – terminalų infrastruktūros analizę ir tobulinimą, investicijų planavimą, veiklos procesų sisteminimą ir optimizavimą, sudėtingų situacijų valdymą ir sprendimų paiešką.  

Reikalavimai:
•    Idealiu atveju Jūs dirbote panašų organizacinį darbą valdant ir tobulinant veiklos infrastruktūrą / gamybos procesus / techninių paslaugų logistiką ar pan., tačiau įmonė svarstytų aktyvų žmogų ir iš kitos sferos;
•    Puikūs vadovavimo ir darbo su žmonėmis įgūdžiai;
•    Strateginis ir ekonominis mąstymas, gebėjimas matyti visuminį veiklos vaizdą;
•  Gebėjimas valdyti augimo iššūkius ir pokyčius – sistemiškai tobulinti ir modernizuoti veiklą, siekti suplanuoto rezultato, spręsti technines problemas, motyvuoti žmones;
•    Pozityvumas, atvirumas naujovėms ir gebėjimas greitai mokytis;
•    Anglų kalba.

Įmonė siūlo:
•    Atsakingą organizacinį darbą ekspansyviai augančioje kompanijoje;
•    Tarptautinę organizacijos kultūrą ir profesionalią komandą;
•    Savarankiškumą ir galimybę priimti sprendimus;
•    Konkurencingą atlygį (apie 4000€ prieš mokesčius), su rezultatais susietą skatinimo sistemą.

Vadovo atranką atlieka PRIMUM ESSE. Dėl papildomos informacijos galite kreiptis į Vaidilutę Žukauskienę: vaidilute@primumesse.lt arba +370 682 32510.

Apie PRIMUM ESSE
Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Veikla – vadovų paieška, personalo atranka, vadovų mokymai bei valdymo konsultacijos. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą.

CV siųsti iki: 2020-12-04

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*