Darbo skelbimai

Klinikų tinklo administracijos vadovas

PRIMUM ESSE klientas - sėkmingai Baltijos šalių ir Skandinavijos rinkoje veikianti ir nuolat auganti privati medicinos paslaugų kompanija, teikianti išskirtinės kokybės specializuotas gydymo paslaugas.

Įmonė valdo didžiausią Lietuvoje specializuotą chirurgijos klinikų tinklą ir yra lyderė savo segmente.

Vilnius

Darbo pobūdis:

Kompanija ieško administracijos vadovo, kurio pagrindinis uždavinys yra užtikrinti, kad Lietuvos klinikų tinklas sistemiškai ir efektyviai veiktų, gydytojai turėtų visas sąlygas ir priemones teikti kokybiškas paslaugas, o klientai būtų patenkinti.
Jūs turite gebėti administruoti veiklą, tobulinti veiklos procesus, tačiau ne mažiau svarbu, kad mokėtumėte dirbti su žmonėmis – organizuoti administracijos ir gydytojų komandos darbą bei skatinti jų įsitraukimą.
Jūs turėsite planuoti resursus, plėtrą, operatyviai spręsti klinikų kasdienės veiklos problemas, sisteminti procesus, gerinti paslaugų kokybę ir kt.

Reikalavimai:

•    Idealiu atveju, Jūs dirbote panašų darbą sveikatos apsaugos organizacijoje (tačiau įmonė svarstytų kandidatą ir iš kitos sferos, jei jis turi puikius organizacinius, administracinius ir darbo su žmonėmis gebėjimus);
•    Puikūs planavimo, problemų sprendimo ir laiko valdymo įgūdžiai;
•    Vadovavimo, bendradarbiavimo, partneriškų santykių su komanda kūrimo įgūdžiai;
•    Komunikabilumas, aktyvumas ir pozityvumas, gebėjimas valdyti pokyčius;
•    Orientacija į klientą;
•    Anglų kalba.

Įmonė siūlo atsakingą bei gerai organizuotą darbą stabilioje, jau daugiau kaip 15 metų veikiančioje ir nuolat Lietuvoje bei Skandinavijos šalyse augančioje kompanijoje, profesionalią komandą, nuo kvalifikacijos ir darbo rezultatų priklausantį atlygį (4000-5000€).

Vadovo atranką vykdo PRIMUM ESSE. Jei turite klausimų, galite kreiptis į konsultantę Jovitą Jucienę +37069852469. 

 

Personalo atranka - PRIMUM ESSE

Gebėjimas pasirinkti tinkamus vadovus ir specialistus yra didžiausias įmonių iššūkis ir konkurencinis pranašumas. Esame tam, kad Jūs turėtumėte geriausius žmones. PRIMUM ESSE yra viena iš didžiausią patirtį sukaupusių darbuotojų paieškos ir vadybos konsultavimo įmonių Lietuvoje. Mūsų ekspertinė sritis – žmonės. Veikla – aukščiausio lygio vadovų paieška, personalo atranka ir įvertinimas, mokymai vadovams bei valdymo konsultacijos. Mus su klientais vienija požiūris, kad didžiausią vertę įmonei kuria žmonės. Surandame lyderius ir geriausius specialistus, padedame atskleisti jų potencialą ir juos ugdyti. Jau daugiau kaip 25 metus teikiame kompleksines personalo valdymo konsultacijas, kurios didina Jūsų veiklos efektyvumą ir konkurencinį pranašumą.

 

CV siųsti iki: 2020-10-13

Pateikti CV:

Prisekite CV: *
*